Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 150
@wikti010: najlepsze są grupy nowych aut. Bylem na takiej trochę.

- PATRZCIE ZROBIŁEM 2000 KM I NIC SIĘ NIE DZIEJE
- ZOBACZCIE JAKIE CUDO KUPILEM (setne zdjęcie seryjnej wersji z typowym kolorem lakieru z palety 8 dostępnych)
- KUPIŁEM AUTO DWA DNI TEMU, CZY TO CHINSKIE RADIO Z ALIEXPRESS BĘDZIE PASOWAĆ?
- JAKI POLECACIE OLEJ? ASO ZALECA CO 15-30 TYSIĘCY WYMIENIAĆ NA ORYGINAŁ ALE JA IM ZA CH.J NIE UFAM, LEJĘ
@DunningKruger:

Z grupy starszych, kilkunastoletnich:

- JAKI OLEJ?
- JAKIE WYCIERACZKI?
- JAKIE TARCZE I KLOCKI?
- MAM TAKI BŁĄD (check injection/check engine itp.) CO TO MOŻE BYĆ?
- SAMOCHÓD SZARPIE, CO TO MOŻE BYĆ?
- MAM PROBLEM Z SAMOCHODEM. (nie podaje która generacja, jaki silnik, rocznik itp.)
- SZUKAM DOBREGO MECHANIKA WE WŁODOWICACH
- PIF PAF USTRZELONY NA MIEŚCIE :) (zdjęcie innego samochodu z naklejką klubową)
- JAKI KOD DO
@GrafikaUltraHaDe:

Nie byłoby pytań o tarcze i klocki gdyby w instrukcji by były opisane oryginalne wymiary. Tak samo z wycieraczkami.


Wchodzisz na stronę ulubionego producenta i masz katalog. Jeszcze prościej wybrać swój model samochodu na Allegro, bo tam też zaimplementowali katalog TecDoc. Rzadko kiedy są niejasności. Zresztą główny problem tych ludzi jest taki, że pytają codziennie o to samo zamiast poszukać. Pytanie o funkcję przycisków to już w ogóle lenistwo level
@bartbartz: Akurat te posty są często wymagane przez jakiś #!$%@? regulamin gdzie pierwszy punkt to „przywitaj się” bo inaczej admin cię #!$%@? po dwóch dniach. A nie każdy chce sie pucować swoim gruzem tylko chce znaleźć jakieś informacje wiec piszesz takie badziewie żeby admin się nie czepił
Jestem na grupie busiarskiej. Jakiś koleś zaparkował gdzieś w Holandii na parkingu przy stacji paliw i pytał na grupie, czy ktoś z Polaków jest w okolicy, bo mu się fajki skończyły. Z dopiskiem "zapłacę".