Wpis z mikrobloga

Wtorek. Zamawiamy jedzenie z narzeczoną do mieszkania. przyjeżdża z jedzeniem - otwiera dziewczyna. Dzisiaj przychodzi jej SMS z życzeniami na święta - pomyśleliśmy, że ktoś znajomy i został odesłane klasyczne "wzajemnie". Okazuje się, że to typek który nam przywiózł jedzenie. Jakieś pomysły co zrobić z tym fantem? Cringe nas łapie na maxa bo to sytuacja druga od wczoraj xD

#problem #kiciochpyta #pytanie
matkroo - Wtorek. Zamawiamy jedzenie z narzeczoną do mieszkania. przyjeżdża z jedzeni...

źródło: comment_1650132992LqFEkJIBVD5RsJxjQfTvG3.jpg

Pobierz
  • 167
@NieBendePrasowac: sam mam bardzo ładną dziewczynę i wygląd to nie czerwona lampka ale znałem kokietki i wiem że to do kokietek faceci #!$%@? drzwiami i oknami, są laski które lubią atencję a przed partnerem udają grzeczne. Nie wiem jak jest w przypadku opa, ale gdyby któryś raz z kolei jakiś random pisał do mojej laski to bym się nad zastanowił czym to jest spowodowane zamiast bezkrytycznie ufać, bo tak należy. Kontrola
@matkroo ja tak miałam ostatnio z facetem z olx. Sprzedałam mu grę. Potem mi napisał podziękowania. Zdarza się, więc ten jeden raz odpisalam. Bład. Potem były życzenia na święta, miłego dnia i najdziwniejsze.. spytał czy lubię orzechy włoskie to mi przywiezie o_O
@matkroo: Ile wy tych burgerkow zamowiliscie? Zakladam, wiecej niz jeden - typ myslal ze Juleczka lubi sobie pojesc? Z gory mozna zalozyc, ze z kims bedzie to jadla i moze to byc jej partner