Wpis z mikrobloga

Wtorek. Zamawiamy jedzenie z narzeczoną do mieszkania. przyjeżdża z jedzeniem - otwiera dziewczyna. Dzisiaj przychodzi jej SMS z życzeniami na święta - pomyśleliśmy, że ktoś znajomy i został odesłane klasyczne "wzajemnie". Okazuje się, że to typek który nam przywiózł jedzenie. Jakieś pomysły co zrobić z tym fantem? Cringe nas łapie na maxa bo to sytuacja druga od wczoraj xD

#problem #kiciochpyta #pytanie
matkroo - Wtorek. Zamawiamy jedzenie z narzeczoną do mieszkania. przyjeżdża z jedzeni...

źródło: comment_1650132992LqFEkJIBVD5RsJxjQfTvG3.jpg

Pobierz
  • 167
@matkroo: JPRDL Typek kulturalnie pisze do kogoś, bez stawiania nikogo w trudnej sytuacji. W sensie jest to brak profesjonalizmu, ale z drugiej strony typ pracuje w niewdzięcznej robocie za minimalną. Jeżeli firma tego nie rozwiązuje jakoś mądrze to wiadomix, że będą takie sytuacje.

Imho nikt za pytanie w zęby dostawać nie powinien, i nie białorycerzuj XD
+1, laska mu się spodobała, koleś zagadał najnormalniej jak w tej sytuacji się dało, bądźmy ludźmi


@sfermentowany: No ale wziął jej numer telefonu z pracy, a to trochę nieetyczne. Jakby twoja różowa podała numer kontaktowy na zalando po kupnie jakiejś bielizny, a potem jakiś typ by do niej wypisywał że fajne majteczki kupuje to byś chyba nie był zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Imho nikt za pytanie w zęby dostawać nie powinien, i nie białorycerzuj XD


@Urajah: wtf?!

różni faceci do niej wypisują powinno zapalić u Ciebie czerwoną lampkę w głowie, ale widzę wyparcie mocno


@Heheherbatniki: o kurde, widzę że blackpill wszedl bardzo mocno. Czyli każda w miarę ladna dziewczyna to czerwona lampka. Zbanowali cie i założyłeś nowe konto na mirko?

żeby zachowywał się godnie i nie hańbił etyki dostawców jedzenia


@7160:
Jakieś pomysły co zrobić z tym fantem?


@matkroo: Tak jak pisałem: nic, chyba, że typ będzie naciskał i nie zrozumie aluzji, że jego zaloty nie są mile widziane XDD

Nie wiem po co wrzucasz to na mirko XD Tutaj się dowiesz, że różowa zdradza cię od pięciu lat (nie ważne, że znacie się rok czy dwa)

EDIT: teraz widzę, że to kto inny pisał do mnie @NieBendePrasowac: