Wpis z mikrobloga

@Mezomorfix

Nie mam czasu już dziś szukać i podawać źródeł i badań które z resztą powinny być oczywiste dla każdego.


Czyli gadasz brednie, które sam sobie zmyśliłeś, gratulacje! I jeszcze ktoś to plusuje xDDD.

I tu nie chodzi o orientację tylko że młody człowiek potrzebuje zarówno wzorca męskiego jak i damskiego.


Szkoda, że to hipoteza, która została naukowo obalona.

W najgorszej sytuacji są młodzi chłopcy wychowani przez samotne matki. Wielu z nich
@Ekspert_od_niczego: Wikipedia jako rzetelne źródło wiedzy. Śmiechu warte.

Nawet w podstawówce nauczycielka z przyrki by cię wyśmiała za używanie wikipedii.

@Mezomorfix: jeśli byłaby idiotką, to pewnie tak. Zazwyczaj artykuł na Wiki jest tak dobry, jak jego bibliografia. Tutaj jest ponad 200, duża część to współczesne artykuły naukowe, a Ty wyjeżdżasz z jakąś wesołą interpretacją statystyk dotyczących gwałcicieli in starasz się zrobić z korelacji przyczynowość xD

Nie mam czasu już dziś
Nie mam czasu już dziś szukać i podawać źródeł i badań które z resztą powinny być oczywiste dla każdego. Może jutro jak będzie mi się chciało to wyślę.


@Mezomorfix: Za każdym #!$%@? razem, kiedy pytasz prawaka o jakiekolwiek źródła jego "wiedzy "XDDDDD

google nie gryzie

sam se poszukaj co ja jestem

widzę, że jesteś za głupi żeby znaleźć ogólnodostępne informacje, nie mamy o czym gadać


I oczywiście na końcu ( ͡
Pobierz mirun1717 - > Nie mam czasu już dziś szukać i podawać źródeł i badań które z resztą p...
źródło: comment_16501756925hQP4TXRGpoCB7MJyVoIK5.jpg
Nie mam czasu już dziś szukać i podawać źródeł i badań które z resztą powinny być oczywiste dla każdego


@Mezomorfix: Przecież konsensus naukowy mówi, że wychowanie przez pary jednoplciowe jest nieszkodliwe, więc to właśnie to powinno być oczywiste. Fikolki Ci nie pomogą.

I tu nie chodzi o orientację tylko że młody człowiek potrzebuje zarówno wzorca męskiego jak i damskiego.


Mógłbyś to udowodnić, czy nie dasz rady?

ten chłopski rozum od 5
@ziumbalapl:

Proszę przeczytać te publikacje a późnej powrócić do dyskusji na normalnym poziomie bez inwektyw. Nie mam ochoty tłumaczyć osobom nie znających podstaw psychologii, rzeczy zaawansowanych. To tak jakby tłumaczyć całki osobie nie znającej tabliczki mnożenia.

Włodarczyk J., Być tatą. Wyniki badania polskich ojców. Dziecko krzywdzone. Teoria, badania, praktyka, 2014
Aleksandra Karasowska; Współpraca rodziców w wychowaniu dziecka
Plopa M., Psychologia rodziny: teoria i badania. Kraków: Impuls. 2011
David M. Buss Psychologia
Proszę przeczytać te publikacje a późnej powrócić do dyskusji na normalnym poziomie bez inwektyw. Nie mam ochoty tłumaczyć osobom nie znających podstaw psychologii, rzeczy zaawansowanych. To tak jakby tłumaczyć całki osobie nie znającej tabliczki mnożenia.


@Mezomorfix: Przecież próbowałem normalnie dyskutować kilka razy, na co nie dawałes żadnej odpowiedzi

Włodarczyk J., Być tatą. Wyniki badania polskich ojców. Dziecko krzywdzone. Teoria, badania, praktyka, 2014


Tutaj nie ma nic o tym, że pary jednoplciowe
@ziumbalapl: jeśli czytasz o rozwoju człowieka i potrzebie wzroca damskiego i męskiego, jak niby masz zastąpić wzorzec męski dla chłopaka w parze lesbijskiej?
Jeśli masz o wadach wychowania bez ojca to myślisz że dwie matki zastąpią ojca?
jeśli czytasz o rozwoju człowieka i potrzebie wzroca damskiego i męskiego, jak niby masz zastąpić wzorzec męski dla chłopaka w parze lesbijskiej?


@Mezomorfix: Czytałeś w ogóle co do Ciebie pisze? Znasz naukowy konsensus? I póki co to nie widzę żebyś w jakikolwiek sposób odniósł się do meta-analizy, którą dodałem wcześniej.

Jeśli masz o wadach wychowania bez ojca to myślisz że dwie matki zastąpią ojca?


Bez ojca, czyli wychowywanie przez samotna matkę.