Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@strfkr: weź się wykaz zrozumieniem dla nich. Oni są świadomi, że dosłownie milimetry dzieła ich od zostaniem homo, więc musza bardzo uważać, by na takich nie patrzeć.
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: widać że jedyne na czym bazujesz to informacje z najpopularniejszych mediów społecznościowych.
Pierwsza lepsza książka do psychologii.
Wystarczy spojrzeć na statystyki. Bardzo duży udział wsrod gwałcicieli mają mężczyźni wychowani przez samotne matki. Albo poczytaj sobie jakie problemy emocjonalne mają młode kobiety wychowane przez ojca.
  • Odpowiedz
widać że jedyne na czym bazujesz to informacje z najpopularniejszych mediów społecznościowych.


@Mezomorfix: Absolutnie nie. Bazuje na kilkudziesięciu badaniach i wielu meta-analizach. Na przykład tej, opartej na dziewiętnastu badaniach:
https://www.tandfonline.com/doi/abs/10.1080/15504280802177615

Na czym bazujesz Ty? Mitycznych źródłach, których nie umiesz nazwać? Instytut danych z dupy?

Pierwsza lepsza książka do psychologii


A ile przykładów takich książek wymienisz? Dasz radę jedną, czy mogę uznać, że takowych nie znasz?

Wystarczy spojrzeć na statystyki. Bardzo duży
  • Odpowiedz
@Mezomorfix:

Wystarczy spojrzeć na statystyki. Bardzo duży udział wsrod gwałcicieli mają mężczyźni wychowani przez samotne matki. Albo poczytaj sobie jakie problemy emocjonalne mają młode kobiety wychowane przez ojca.


Nie podałeś ani jednego źródła, ale załóżmy że to prawda, bo czemu miałbym nie wierzyć anonkowi z wykopu. To nadal nic nie zmienia, bo w przypadkach, które opisałeś problemem jest wychowanie przez jednego rodzica (mniej czasu poświęconego dziecku, mniejszy dochód, itd.), a nie
  • Odpowiedz
@strfkr:
Nie mam czasu już dziś szukać i podawać źródeł i badań które z resztą powinny być oczywiste dla każdego. Może jutro jak będzie mi się chciało to wyślę.

I tu nie chodzi o orientację tylko że młody człowiek potrzebuje zarówno wzorca męskiego jak i damskiego. W najgorszej sytuacji są młodzi chłopcy wychowani przez samotne matki. Wielu z nich musi chodzić na psychoterapię bo nawet nie wiedzą co to znaczy być
  • Odpowiedz
@strfkr: ten chłopski rozum od 5 lat czyta książki do psychologii i zamierza podjąć w tym temacie studia oraz ma kilka artykułów badawczych gotowych.
Dlatego uważam że gdy ktoś polemizuje z takimi oczywistymi podstawami to nawet brak mi słów i energii bo ciężko streścić kilkaset stron tekstu w kilku zdaniach aby wytłumaczyć podstawy działania człowieka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Mezomorfix: no to podaj mordo te badania, bo póki co nie pokazujesz nic poza chlopskim rozumem i uciekaniem od odpowiedzi 'bo już dziś nie chce Ci się szukać'. Już ja znam te wasze sztuczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: no to jak nie chce Ci sie podawać badań to chociaż powiedz jakie to mądre książki czytałeś że mówisz o tym z takim przekonaniem, Myers takie coś napisał?xD w Wojciszke to jeszcze może byłbym w stanie uwierzyć
oslo zajebiste te artykuły badawcze musisz mieć przygotowane bez licencjatu i z podejściem do źródeł na zasadzie 'dla każdego powinno być to oczywiste' xDDD
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: A co jest złego w Wikipedii? To najbardziej znana i powszechna encyklopedia na świecie. Jeśli istnieją takie nauczycielki jak piszesz, to współczuję uczniom w szkołach, bo są zwyczajnie tępe. Wikipedia to źródło tak samo dobre jak każde inne.
Swoją drogą ciekawe, że Wikipedia be, ale sam nie potrafisz podać dosłownie żadnego źródła. Choćby jednego tytułu książki, które rzekomo czytałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz