Wpis z mikrobloga

  • 2
@PanMihau dokładnie, to już lepiej zainwestować w taborecik i sznur jeśli ktoś przed podwyżkami miał ratę na 80% dochodów, współczuję ludziom w takiej sytuacji....
  • Odpowiedz
  • 1
@jasimalgosia sprawdź kiedy masz przeliczenie oprocentowania, u mnie przedostatnie było w październiku, ostatnie wczoraj, przez to pół roku były te wszystkie podwyżki stóp

@krabczy no niby masz rację, ale chcąc teraz kupić inne, większe mieszkanie wychodzi na to samo bo wszystko zdrożało

@pwone no racja, inni mają gorzej, ale bolą te podwyżki bo nienawidzę przepłacać i jak ktoś zdziera że mnie kasę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Grizwold współczuję stary ( ͡° ʖ̯ ͡°) na bym psychicznie nie potrafił mieć takiej raty i kredytu, non stop bym o tym myślał. jak się z tym czujesz? Jakiś stres, napięcie czy w ogóle nie myślisz o tym?
  • Odpowiedz
dokładnie, to już lepiej zainwestować w taborecik i sznur jeśli ktoś przed podwyżkami miał ratę na 80% dochodów, współczuję ludziom w takiej sytuacji....


@Barman1234 a jeśli ktos mial przed podwyzkami rate 80% to znaczy, ze niezle kantowal przy obliczaniu zdolnosci i mi takich ludzi nie szkoda
  • Odpowiedz