Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 368
Ponownie taka sytuacja, serce pęka, kiedy się to czyta. Widać jak bardzo ukraińscy mężczyźni są zdesperowani, by uciec do bezpiecznego kraju. A troglodyci bez empatii ze straży granicznej znowu wrzucają zdjęcia do internetu, aby pospólstwo miało radochę z ludzkich tragedii.

#ukraina #wojna #dyskryminacjamezczyzn #mizoandria #maskulinizm #prawamezczyzn #pieklomezczyzn
Pobierz
źródło: comment_1650095694UoyEqJwXkYPzWLGAJJnjtO.jpg
  • 67
@Fracture: Pomyśl sobie ze ten typ pisał w internecie innym ze są #!$%@? i ze twoja stara jest gruba a potem #!$%@? w kiecce przed wojną gdzie jego pobratymcy celowo wracają do kraju żeby walczyć dziwne to
@Fracture: a co z osobami niepełnosprawnymi, lub takimi, które nie mają orzeczenia, ale nie byłyby w stanie praktycznie w niczym pomóc, jak ja? Dowolna dawka stresu na froncie = zaczynam tracić przytomność przez chore serce. Byłbym tam dla wszystkich jedynie obciążeniem xD
Ponownie taka sytuacja, serce pęka, kiedy się to czyta.


@Fracture: dokładnie, ja nie wiem jak można upaść tak nisko zeby sie za kobiete przebierać żeby uciec
@Fracture zgadzam się z tobą. Ogólnie to ja zawsze czekam na gotowe i #!$%@? jak się robi gorąco. Niech frajerzy walczą.
Jakby na Polskę napadli to też bym #!$%@?ć. Potem jakby ktoś umarł za kawałek mojego podwórka to bym wrocil. Ewentualnie wróciłbym jakby odbudowali wszystko, a ja bym się bogacił aby potem od tych frajerow kupi. Za grosze.

PS. Na ognisko czy imprezy też przychodzę na gotowe.

( ͡º ͜ʖ