Wpis z mikrobloga

@KK44: nie chcę tu jakoś mocno usprawiedliwiać Blizzarda, ale no awarie się zdarzają :) jak na razie od pra-premiery serwery działały całkiem wydajnie, więc można zaryzykować stwierdzenie, że byli w miarę przygotowani i nie dali plamy. A że nagle coś się #!$%@?ło- tak niestety czasem bywa, szczególnie w early stage.
@Under4est: bo ja wiem czy taki fenomen? :) Tak jak np awaria prądu w dzielnicy. Na co dzień wszystko działa bez problemu, ale nagle i niespodziewanie coś się #!$%@? i nie ma prądu :P szczególnie, jeśli to nowa elektrownia. w testach wszystko działało cacy, poszła live i po kilku dniach pracy okazało się, że jednak coś nie bangla :)
@ahiPL w dalszym ciągu podtrzymuje, że idiotyzmem jest wymuszanie łączenia się z serwerami w grze tego typu. Jak serwery siadają, to nie pograsz. A szkoda, bo dzisiaj mam czas. Jutro go nie będę miał. Może i mój problem, ale i tak wkur&@a.
@sortris po zalogowaniu i podłączeniu do serwera wystarczy, że włączysz drugiego pada. W prawym dolnym pojawia się ikonka startu. Klikasz, wybierasz profil na xboxie, logujesz się na osobne konto blizzard, tworzysz postać i już możecie grać dalej na jednej konsoli.
@ahiPL pewnie, masz rację. Mnie po prostu wpienia, że chcę pograć lokalnie, a nie mogę bo awaria. Ale przed chwilą blizzard pisał, że wydłużają kolejki, żeby odciążyć serwer. Tak jakby przyczyną nie była awaria, a duży ruch na serwerach.
@SmugglerFan wiesz. Ch@j Cię obchodzi jakie gry kupuje. Tak jakby mnie interesowało czy chodzisz w damskiej bieliźnie czy nie. To, że Twoim zdaniem coś jest lepsze czy gorsze, to nie znaczy, że ktokolwiek na świecie w ogóle daje je&€nie o to co ty myślisz ;)

EDIT: do dzisiaj działała, więc nie wiem jak można ją w dniu zakupu było uznać za nie działającą.