Wpis z mikrobloga

Wczoraj wielki Piątek godzina 23:30 a nowy lokator nad moim mieszkaniem #!$%@? młotkiem w coś. W końcu skończyła się cierpliwość idę, a tam otwiera mi typ około trzydziestki i zdziwienie. Chłop szafę z Ikei składa i on mi mówi że nie wiedział że to będzie słychać. Mówię gościu może przełóż pracę na jutro, a on że no ale jutro Wielka Sobota i on chciał zdążyć dzisiaj. Wróciłem i już było cicho. Teraz słyszę że sobie stuka, czyli kończy składanie ( ͡º ͜ʖ͡º)

#bekazpodludzi #ikea ##!$%@?
  • 8
@hu-nows Ogólnie to mam w dupie czy to byłaby sobota niedziela, boże narodzenie czy Wielkanoc. Najbardziej chodziło mi w tych jego pracach o godzinę ich wykonywania. 23:30 to już jest czas gdzie większość ludzi śpi a on #!$%@?ł tak, że była obawa że dziecko mi obudzi. Dlatego zareagowałem.
@TheSznikers: Miałem taką samą sytuację, gość chciał zdążyć przed Wigilią, - oczywiście nie zdążył i nie wprowadził się jeszcze przez miesiąc. Zapytałem grzecznie czy potrzebuje pomocy z remontem, jeśli tak to chętnie pomogę bo za długo się już z tym pieprzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TheSznikers: tam podkreśliłeś ten wielki piątek, że nie zauważyłem godziny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A akurat dzień na wbijanie gwoździ idealny ( ͡° ͜ʖ ͡°)