Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, oceńcie zachowanie dyrektora mojego kołchozu względem mnie, bo coś mi zaczyna nie pasować. Praca w firmie sprzedażowo-obsługowej, jest czasami lepiej, czasami gorzej, ale okolice 80-100% planu w każdym produkcie który sprzedajemy jest. Zachowania szefa, o które mi chodzi to:
-ciągłe zapytania, dlaczego nie ma takiej czy innej sprzedaży w danym produkcie, kiedy się pojawi itp.
-łapanie za słówka np. dlaczego napisałem, że z prawie każdym z klientem rozmawiałem na temat produktu (bo niektórym nie możemy oferować danej grupy produktowej), a nie z każdym ogólnie.
-sprawdzanie ilości telefonów do klientów, rozmowy są nagrywane więc dyrektor może sprawdzić cały przebieg rozmowy. Potem pytania dlaczego tak mało połączeń, jakakolwiek odpowiedź nie pasująca szefowi brana jako wymówki.
-dlaczego w wolnym od pracy czasie nie uczę się z platformy do nauki, którą firma mi udostępniła (menadżer ma wgląd ile minut spędziłem na nauce), bo w ostatnim okresie nie mam na to czasu i muszę sobie dorabiać...
-a to prowadzi do kolejnego minusa odnośnie wypłaty, co prawda dostałem podwyżkę, ale tak na prawdę po to, żebym czasami nie uciekł, jest to nadal najmniej w firmie, mam najniższe stanowisko.
-odmawia mi się awansu, oczywiście przez brak 100% w wynikach sprzedażowych, nie brane jest w ogóle pod uwagę moja przydatność w procesach, które w większości przypadków mam w małym palcu. Zatrudnia się nowych pracowników z "doświadczeniem" w innych firmach, gdzie ze względu na zawiłość procesów zanim będą na moim poziomie minie przynajmniej rok. Pracownicy na wyższych stanowiskach wcale nie uzyskują takich niewiarygodnych wyników, nierzadko gorsze ode mnie. Tłumaczenie - bo będziemy musieli na ciebie jeszcze wyższy plan przyjąć.
-Uczyłem się do planowanego, nowego programu sprzedaowego w firmie. Wkręciłem się na maksa, parę miesięcy nauki, po czym program został anulowany. Od szefa nie usłyszałem nawet przepraszam.
Najchętniej zmieniłbym tą pracę, ale nie wiem, te zachowania względem mnie zmniejszają moją pewność siebie. Czy to jest #mobbing?

#zalesie #przegryw #pracbaza #kolchoz

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #625715e603af92b963534e33
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 1