Wpis z mikrobloga

byloby z tego 54 zdrowych fajnych osob zyjacych sobie po ziemi


@sdasdasd: Byłoby, albo by nie było - 54 osoby to spora próbka, a życie bardzo różnie się może potoczyć.

Poza tym argumenty typu kim to by nie był ktoś tam gdyby go nie abortowano, są bez sensu, bo tak samo można mówić, że "zdrowym fajnym żyjącym człowiekiem" byłoby dziecko, które by począć z pierwszą napotkaną kobietą, ale to nie powód
@kubako: te kobiety uciekly tu w 1 dni wojny... zadne z tych dzieci nie bylo z gwaltu, a juz na pewno nie cale 54. A w polsce zle by im bylo? takiej ukraince z dzieckiem to rzad mieszkanie da i kase i 500+ i wszystko, w niemczech pewnie jeszcze wiecej. A zawsze moze tez zostawic w szpitalu jak czuje ze bez partnera sobie nie poradzi a tak to ucieczka od odpowiedzialnosci
@ririsu12: sory koles ale takie sa fakty, zabily swoje wlasne dzieciaki, i sumienie jeszcze sie do nich odezwie, poczytaj na necie albo na yt jaki żal mają do siebie 50+ kobiety ktore w mlodosci usunely dziecko, czas zlecial, tymczasowe problemy zniknely, a ciaza juz nie wroci. niestety. potem okazuje sie ze urodzily 5 dzieciakow po aborcji z żalu za to co zrobily. Bardzo mi ich szkoda i tego ze za mlodu
@sdasdasd: Nie zabiły swoich dzieciaków, tylko usunęły niechcianą ciążę. Jak jesz jajko na miękko to mówisz, że jest kurczaka z rożna?
Poza tym, więcej kobiet żałuje macierzyństwa niż aborcji. Jako, że jestem kobietą, trafiają mi się "kobiece" newsy i jedynie o żałowaniu aborcji piszą te wszystkie anti-choice bełkoty typu Kaja Godek. Kobieta nie chce ciąży, to wy, anti-choice chcecie ją zmusić do męczenia się przez 9 miesięcy z typowymi ciążowymi dolegliwościami.