Wpis z mikrobloga

"Każdy obywatel Ukrainy, który podlega mobilizacji w czasie wojny, a przebywa poza granicami swojego kraju, będzie musiał wrócić i bronić ojczyzny. Będzie miał na to 15 dni od wejścia w życie nowych przepisów. Za zignorowanie tego obowiązku będą kary od 5 do 10 lat więzienia. To oznacza, że Polskę może wkrótce opuścić nawet kilkaset tysięcy pracowników."

https://www.money.pl/gospodarka/wladze-w-kijowie-nakaza-ukraincom-powrot-do-kraju-pod-grozba-wiezienia-czeka-nas-exodus-na-runku-pracy-6757782132062816a.html

Ja się nie znam, ale wydaje mi się, że może zwolnić się parę kurników.

#nieruchomosci #kredythipoteczny
pastibox - "Każdy obywatel Ukrainy, który podlega mobilizacji w czasie wojny, a przeb...

źródło: comment_1649949731gOdfDHTknEBXgkULYuURF9.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pastibox: @MojWlasciciel: @Poldi7777:
To jest narazie tylko projekt na szczescie, wyjątkowo durny i watpie zeby to przeszlo ale medi juz grzeją temat nie wspominając o tym malym szczegole albo wspominając gdzieś na końcu artykułu, bo wiadomo, że większość czyta tylko nagłówki i czasem pierwszy akapit.
  • Odpowiedz
Po czymś takim to bym tam nigdy nie wrócił, oni traktują swoich własnych obywateli jak śmieci i mięso armatnie.


@armacoder:
Ludzie przez tę wojnę trochę chyba zapomnieli, że Ukraińcy mentalnie wcale nie sa tak daleko od Rosjan jak mogloby sie wydawac xD.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@MojWlasciciel: @armacoder: to chyba nie sprawdzaliscie ustawy o zmianie w polskiej wojskowości z chyba 11marca tego roku


Jakieś 700stron a w nich dokładnie taki sam zapis

Za niestawienie się w razie wojny jest pudło

@queuele: mogą mnie w pompę cmoknąć. Nie byłem w wojsku, więc nawet gdybym chciał pomóc, to nie będę wiedział jak¯\_(ツ)_/¯
Bardziej przydatny będę prowadząc po wojnie program inseminacji żon poległych bohaterów.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@queuele: ja wiem jak to działa, tylko piszę że to kretynizm.
Nie mam nic przeciwko większemu budżetowi monu, niech ta armia będzie najlepsza na świecie - super. Tylko po c--j ja tam jestem potrzebny to nie wiem, skoro teoretycznie nie muszę posiadać nawet umiejętności rozpoznawania stopni wojskowych, nie mówiąc już o umiejętności umierania za ojczyznę
¯\_(ツ)_/¯
Lepsza jest mała i dobrze wyposażona armia niż kilka milionów sztuk mięsa armatniego. Armię
  • Odpowiedz
@armacoder: Dlaczego śmieci? Nawet nie wiesz do jakiej pracy by skierowali zwykłego szaraka który nie miał nigdy nic z wojskiem związanego…. Zapewne sam nigdy nie byłeś, wiec nie gadaj głupot. Ukraina to nie Rosja. Powinno się odebrać obywatelstwo takim którzy s---------a z własnego kraju a jak się uspokoi to już oki wracam na swoje mając takie same prawa.. to jest dopiero bycie odpadem ludzkim we własnym kraju.
  • Odpowiedz