Wpis z mikrobloga

Aktualizuję temat umówienia dwóch konsultantów na wieczorną godzinę pod adres w polu.

Dzwoniła Pani konsultant z poprzednich sytuacji, przepraszała, że INŻYNIER nie dojechał ze względu na sytuację losową - MIAŁ WYPADEK XDDDD
Jednocześnie umówiła mnie na kolejny termin 19 kwietnia godzina 19:00 i zapewniła, że tym razem już na 100% NIE BĘDZIE SYTUACJI LOSOWYCH i INŻYNIER przyjedzie XDDDD
Adres oczywiście bez zmian czyli kilkaset metrów drogą gruntową, później ok 100m pieszo przez pola aby dojść do mojej "posiadłości" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rozmawialiśmy ponad 13 minut, nie ma łatwo, jestem kierowca żuka, pracuję 6 dni w tygodniu i wracam codziennie po 19:30 - INŻYNIER ma być na 19:00 i poczeka na mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Plusujących zawołam 19/04 wieczorem z informacją czy ktoś przyjechał, czy nadal sytuacja losowa XD
Jak przyjedzie to będę go prowadził przez telefon którędy ma iść żeby przyjśc do mnie pod dom XD


#knurytelemarketingu #fotowoltaika #pompyciepla
Pobierz
źródło: comment_1649838472jQTCJNChJw8HD7fTCFHpkR.jpg
  • 75
@ChuckOil: rozkład jazdy jest większy, dzisiaj o 19 mam umówione kolejne spotkanie tylko w innej wiosce XDDD

Generalnie umawiam wszystko, co do mnie dzwoni. A dzwoni nieustannie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@kapitan_knur: nie wiem jak Wy to robicie - nie mam w żaden sposób chronionego numeru telefonu, mam DG, wszędzie jest
@jerry_owies: to mój telefon firmowy, więc numer jest w bardzo wielu miejscach: olx, otomoto, fb grupy, fb market, sklep internetowy, google, google maps, itp...

Próbowałem wszystkich jakie tylko są apek anty spamowych, ale niestety odsiewają również część numerów moich klientów, przez co część z nich do mnie nie dociera.
Dlatego lepiej wypada odbierać ten cały spam i syf, a przynajmniej mam pewność, że 100% osób, które chciały to się do mnie
@szzzzzz: Kierowca żuka, bo dzwonili do mnie jak jechałem autostradą i konsultant się pyta czy nie zadzwonić może później, ponieważ słyszy, że prowadzę. Więc mówię, że nie, bo ja jestem kierowcą Żuka i cały czas jeżdżę od samego rana do 19, dlatego kiedy byśmy nie rozmawiali będzie tak samo głośno, bo wiadomo Żuk cichy nie jest.