Wpis z mikrobloga

Jak tylko państwo przyłoży pomocną rękę dla kredycarzy i wibor znacznie będzie odbiegał od stóp procentowych NBP, to oficjalnie uznaję PiS za największych zbrodniarzy i komunistów jakichkolwiek historia widziała. Jak tak zrobią, to cała gospodarka, która już kuleje, zesra się całkowicie i będziemy mieli drugą Grecję albo gorzej. Będziemy widzieć dolara po 10 złotych. Nie da się już pomóc kredytobiorcom. Pomoc oznacza ostre jebnięcie gospodarki. Mamy przegrzaną gospodarkę. Trzeba ją ostudzić, a nie napędzać kolejnymi pomocami, które BTW gówno dają i jedynie pogarszają sprawę.
  • 41
@bartosz325: I jeszcze ratować tych którzy sami się w to #!$%@?. Nie wiem być może ekonomicznie jest to lepsza opcja niż bankructwo wielu ludzi ale i tak mnie #!$%@?, że ktoś następny raz zagrał va bank albo jest debilem a reszta ma się na niego składać. Mam wrażenie, że ja dokładniej czytam instrukcję płynu do odkamieniania kibla niż niektórzy umowy kredytowe na setki tysięcy zł.
@GodEmperorWasRight obawiam się że mogą to zrobić jak im poparcie spadnie i dupa zacznie palić, na razie wydaje mi się że tego nie zrobią, ale to nie była ostatnia podwyżka stop procentowych więc nie wiadomo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@bartosz325: ja też mam kredyt ale mam dość pomagania ludziom którzy nie myślą. Ok jeżeli ktoś brał wcześniej kredyt i ma problem ze spłatą bo brał w normalnych warunkach niech bank pomoże ale dlaczego mamy wykładać kasę dla ludzi co brali w dołku stóp na maxa?! Za głupotę trzeba płacić. Sory ale trzeba być idiotą żeby nie pomyśleć, że raty wzrosną. Dlaczego mamy płacić za ich głupotę. Mnie też to wkurza
@GodEmperorWasRight: dlaczego miałbyś pomagać? Zmniejszenie zysków banku nie odbędzie się z portfeli normalnych obywateli. Jestem za #!$%@? banków z całej siłyz które właśnie gola Polaków. Jeszcze bym zrozumiał gdyby lokaty były na poziomie oprocentowania, bo to strata dla oszczędzających. Ale obecnie banki gola i kredyciarzy i ludzi oszczędzających. #!$%@?ć banksterow. Kredyciarz chce zazwyczaj oddać całość zadłużenia w za bankrutów już zapłacimy my, obywatele.
Jak tylko państwo przyłoży pomocną rękę dla kredycarzy i wibor znacznie będzie odbiegał od stóp procentowych NBP


@bartosz325:
Już teraz znacznie odbiega, a państwo jeszcze nic nie zrobiło xD. Ty chyba nie rozumiesz problemu - mam inflację #!$%@?ą w kosmos i jakimś cudem rekordowe zyski banków. Jeśli nie jesteś w stanie sobie połączyć kropek to chyba nikt ci nie pomoże.
@bartosz325
Nie będzie drugiej Grecji bo zabiorą w dalszym ciągu tym co zarabiają ponad 3k netto i nikt nic nie zrobi. Jak byś nie zauważył Polakom można nasrać do mordy a oni udają że nic się nie dzieje. Jedynie coś w internecie i przy obiadku pomruczą.