Wpis z mikrobloga

@lubaxd: za każdym razem będzie coraz lepiej. Ile km zrobiłeś? Polecam robić tak 2 dni z rzędu jakieś wypady i 1 dzień przerwy i tak se powtarzaj. No i magnez pij, mięśnie się szybciej regenerują.
  • Odpowiedz
@CrazyxDriver: 15 kilometrów, trochę asfaltu i szutru. Boję się że nie będę mógł nawet usiąść na siodełko, po krótkiej przerwie na picie ledwo co usiadłem znowu xD
  • Odpowiedz
@lubaxd: Ja się przesiadłem na szosę z oponami 32 z trekkinga. I powiem, że niebo, a ziemia. Na szosie/gravelu jedzie się w #!$%@? przyjemniej. Wcześniej 30km robiłem i wszystko bolałem, teraz walę 50 km, się porozciągam i drugiego dnia moge jechać znowu
  • Odpowiedz
@nocnyfilm: Ten mem ma jeden zajebisty błąd. Na mtb powinien być właśnie napis Specialized albo inny top kek Trek, a na grawelu romet, kelis, kross czy inne gówno na K. Bo niby ma być beka z grawela, że w nim nic nie ma a drogi. A w efekcie u góry jest gówno marka a na dole premium, i stąd różnica cenowa : /
  • Odpowiedz
@GrubyKociol: Kupiłem w styczniu Polygon Xtrada 5 za 3600 zł, zmieniłem koła na lżejsze z łożyskami maszynowymi. Zmieniłem hamulce na shimano z tektro. Tu wydalem tu sprzedałem cały rower wyszedł za 4400 zł. Z ciekawości przeglądałem ostatnio gravele od Polygon i model Bend R2 za 5200 poskładany na Sora to srogie nie porozumienie.
  • Odpowiedz
@klark: polecasz jakieś konkretne siodełko zamiast tego?

żółtodziób here, więc nie wiem jak przewidzieć które będzie wygodne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz