Wpis z mikrobloga

@krystian-stepaniak: no i co to za #!$%@? rzeczywistosc anon z piwnicy jeden z drugim?
@Herato: @reggaejunkiejew: @wixiarz: @kre-dens:
widzieliscie kiedykolwiek gola babe? xD

bo jak nie baitujecie to beka, nienawisc do danej osoby wam wyzarla mozg, panna miala pecha podczas losowania genow, ze jej wszystko idzie w nogi, przez co ma dosc potezne, ale golym okiem widac, ze typiarze daleko jest do bycia ulancem, wieprzem xD

zapewniam
@wixiarz: napisales kawal z baby, na szybko machnalem na telefonie ten przycisk odpowiedz u kazdego

@krystian-stepaniak: co ty tam szczekasz? co ty dales za jakis niezrozumialy wysryw o swojej sylwetce, mam pokazac ci swoje foty jak bylem dociety? kiedys bez miecha a potem dociety z jakims tam miechem ;)))

dawaj malolat, jak sie tak srasz, #!$%@? was wszystkich zdemaskuje, piwniczaki xD
@krystian-stepaniak: xD za bystry to ty nie jestes, przyznaj xD nie chodzi, ze skrytykowales, bo krytyka to nie jest a #!$%@? glupot, tak zwanym "hejtem", bo zero merytorycznych argumentow, zarzucajac ulanstwo typiarze, ktora taka nie jest, lol

so, #!$%@? skonczone glupoty, potem cos tam probujesz przyswiroawc anon o swojej sylwetce a jak powiedzialem, ze mozemy sie tu wymienic fotami publicznie to obsrales zbroje, co?

no popatrz, a ja taki krotki staz
@hu2jec123: on nie zna pojecia ulana, widac ze nie widzial za duzo kobiet w swoim zyciu i jest totalnie #!$%@? po wymianie zdan ze mna xD

taki troche #!$%@? asperger frustrat, przepelniony nerwami, narwaniec wielki( ͡° ͜ʖ ͡°)

edit:
a co do tego bystrzaka, bo nie moge edytowac tamtego komenta, nie mam problemu tez wstawic foty z teraz, ale mysle, ze to nie ma sensu i kazdy
@krystian-stepaniak: ale #!$%@? nawet drugi mirek ci wytknal twoje #!$%@?, nie podoba ci sie to niech nie podoba, ale nie nazywaj typiary #!$%@? ulana gdy nia nie jest, nie znasz tego slowa i widac, ze jestes totalnie #!$%@? bez jakiegos doswiadczenia w kwestii panien i mnie to #!$%@?, nie dowartosciowuje sie tym, ze jestem chadem a ktos beciakiem, lecz mimo wszystko nie znosze #!$%@? glupot, a ty to robisz xDD

brzydzi