Wpis z mikrobloga

@krystian-stepaniak: co #!$%@?? xD typie, bylem afk a jesli myslisz, ze sie dam na baita to sie przeceniles

albo dobra, masz i zamknij morde, a panien wiecej w zyciu tknalem od ciebie, co nawet i moja morda okaze, swiat jest niesprawiedliwy, wiem, ze morda tyle moze ulatwic a to nie od nas zalezna kwestia( ͡° ͜ʖ ͡°)

tu wracając na siłkę 2 lata temu, więc jeszcze niedocięty
ThiZ - @krystian-stepaniak: co #!$%@?? xD typie, bylem afk a jesli myslisz, ze sie da...

źródło: comment_1649798428NMPW9CZ91CrvWF9zuqI2gI.jpg

Pobierz
@krystian-stepaniak: a tu smiechowa fotka, dosc stara

nie bede na ciebie marnowal czasu, wiec to foty ktore dalo sie w minute znalezc, nie paluje wiplera pod sylwetke i osiagi, wiec mam malo fot sylwetkowych a tym bardziej, ze nie cwicze juz dlugi czas, wiec na starym dysku po jakichs folderach ze wszystkimi fotami z fona jako backup

edit;
a, no i tak, mam lordoze jak rafon i mnie to #!$%@? xD
ThiZ - @krystian-stepaniak: a tu smiechowa fotka, dosc stara

nie bede na ciebie ma...

źródło: comment_1649798543lihnX1JG3vf5wKg8g8UgJW.jpg

Pobierz
@krystian-stepaniak: no i gdzie to wiekszs dociecie na masie? xD kolo dociecia z trzeciej foty nie stales a wrecz patrzac na brzuch to niewiele wiekszy bf mam na 1 zdjeciu, gdzie to poczatek tamtego okresu silki

co do tego czemu zdjecie majace x czasu to na logike typie, ze ci napisalem, ze w kwestii bf byloby nie sprawiedliwie wrzucac fote jak jestem cieniem samego siebie dwa, ze dopiero od miesiaca wychodze
@typowyhomar: oj chlopaczku, nie znasz widze slow i ich powagi, za takie slowa bys wyrwal ojcowska i przepraszal jak kuracyja xD

ale bije od ciebie desperacka piwnica jak zrobilem risercz na szybko twojego lrofilu, ot nie dziwota, ze sie rzucasz nieproszony, #!$%@? wie skad sie tu pojawiles i rzucasz frajerami na lewo i prawo, bo zes filmow sie chyba naogladal albo rapu za bardzo nasluchal na wczucie xD raz jeszcze, za