Wpis z mikrobloga

@ropemaxxer: Finaster kosztuje 10 zł + recepta online na dwie paczki 40 zł = 60 zł jedna paczka ma 30 tabletek 5mg jak podzielisz na 4 części to Ci wychodzi 240 tabletek po 1.25mg za 60 zł jak bierzesz jedna dziennie to wychodzi gdzieś z 7.5 zł na miesiąc
@Abcdef90: biore dwa lata i w połączeniu z minoxem minimalny odrost i teraz linia włosów się mniej więcej ustabilizowała.
Uprawiam trójbojarstwo i nie zauważyłem jakiegoś negatywnego wpływu na moje treningi, prędzej pozytywny bo jakby nie patrzeć jest dzięki temu więcej teścia. Sylwetkowo również 0 problemów mam forme jak nigdy, brak jakiegokolwiek gino itp, niestety dobrze wyglądam tylko od szyi w dół, ale taki los #gymcel ( ͡° ʖ̯ ͡
Albo recepta 40 zł na 2 paczki po 90 tabletek (25 zł jedna) wychodzi 90 zł za 720 tabletek po 1.25mg co daje 3,75 zł za miesiąc po jednej tabletce 1.25 dziennie.
@reevo2: mam receptę od rodzinnego na 1mg, więc szukam czegoś w tej wadze, kiedyś były po 1,49zł myślałem, jeśli nie będzie nic poniżej 10zł to ogarnę sobie receptę na 5mg i będę działał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@reevo2: @ropemaxxer: xD cope-ujcie dalej, że jakiekolwiek zakola powyżej norwood 2 umożliwiają dobry wygląd, u każdej dziewczyny wywołują tylko obrzydzenie i tworzą obraz słabego sojaka

, sobie się podobasz i do tego nie wyglądasz jak łysy patus z audi pod silka jak


Akurat ja mam NW 2, mimo wszystko wiem jak #!$%@? to wygląda, więc co 5, dni golę boki głowy na zero
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stasiek459: ja tu wstawiłem gdzieś Stathama? Akurat ja probowalem jednego i drugiego, więc nie teoretyzuje tylko i jestem pewien że zgłębiłem ten temat najbardziej z was wszystkich, bo czytałem praktycznie przez rok czasu wszystkie co się tylko dało na te tematy.

Zastanów się czy gdyby to faktycznie działało to transy, którym podają jeszcze szereg innych o podobnym działaniu ale dużo mocniejszych środków nie powinni nie tracić włosów ( ͡º ͜
@Towarzysz_Pawulon: Ja wiem że fin to czubek góry lodowej przy walce z łysieniem, ale jest to środek który w pierwszej kolejności najlepiej zastosować. Są badania, filmy i na reditach posty ludzi którzy dowodzą o jego długoterminowości przy walce z łysieniem. Nie każdemu on pomoże, ale jeśli będziesz dobrze reagował to wyhamujesz albo znacząco spowolnisz proces. To ze tobie nie pomógł fin(nwm jak go stosowałeś i ile) nie znaczy ze ktoś na
jestem pewien że zgłębiłem ten temat najbardziej z was wszystkich, bo czytałem praktycznie przez rok czasu wszystkie co się tylko dało na te tematy


@Towarzysz_Pawulon: nawet kojarzę twoje starsze komentarze i pamiętam, że się znasz

Ja też siedziałem rok czasu non stop i wnioski mam inne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obecnie stosuję topical dutasteryd i stymulatory wzrostu, jak wycisnę z tego maxa to zrobię drugi przeszczep i
@reevo2: Uważam ze z wiekiem coraz bardziej wydłuża się tolerancja na zakola(nie przekraczając norwood 3/4). Jeśli nie tracisz na gęstości i nie robi ci sie vertex dobranie odpowiedniej, schludnej fryzury jest dość łatwe. Podam przykład np Xayoo ma jebuckie zakola a jeśli zerkniecie na jego niektóre stare filmy można zauważyć ciekawe fryzury które ładnie wyglądają, nie wszystkie, ale kilka sie znajdzie xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@stasiek459: @feegloo:

Po prostu nie ma żadnych pewnych dowodów na to, że samo DHT powoduje łysienie, mimo że wszędzie się tak gada, mechanizm nie jest znany, poczytajcie np na wikipedii o tym, że osoby łysiejące dotyka kilka razy częściej choroba niedokrwienna serca. Tak samo naukowcy koncernu Bayer ogłosili jakiś czas temu, że koncepcja z DHT jest błędna, a prawdziwa przyczyną są procesy związane z receptorem prolaktynowym
Po prostu nie ma żadnych pewnych dowodów na to, że samo DHT powoduje łysienie, mimo że wszędzie się tak gada, mechanizm nie jest znany, poczytajcie np na wikipedii o tym, że osoby łysiejące dotyka kilka razy częściej choroba niedokrwienna serca.


@Towarzysz_Pawulon: zaskoczę cię ale wiem o tym, tylko na 2022 nie mam lepszej teorii niż DHT jako "trigger" całego łańcucha zdarzeń i ekspresji wadliwych genów. Np. estrogen potrafi trzymać łysienie w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@feegloo: niech każdy robi co tam chce, zwróciłem po prostu uwagę, że nauka nie jest wcale tak jednoznaczna i też sam patrząc jak działa natura, bardzo wątpię aby była na tyle wadliwa by 'karała organizm' męski za wysoki poziom najbardziej istotnego dla płodności męskiego hormonu
@Towarzysz_Pawulon: jest taka teoria, że organizm "wysyła DHT" żeby zlikwidować stan zapalny

Tych teorii są setki. Na moją logikę, łysienie androgenowe to choroba która wyewoluowała zupełnie przypadkowo, ponieważ jest to defekt kosmetyczny który nie uniemożliwia reprodukcji i przekazywania wadliwych genów. No, może blackpill te geny wyeliminuje ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CXLV: ale wiesz, że koncerny farmaceutyczne także maaczają palce w promocję tego leku?

Na wykopie bierze tylu ludzi to i jeszcze nie widziałem żadnej spektakularnej przemiany, tego typu zdjęcia to w 100% reddit i forum hairlostalk
@Towarzysz_Pawulon: to akurat łatwo wytłumaczyć, po prostu nikt nie chce być wystalkowany na wykopie, więc nikt nie wrzuca swoich zdjęć. Zresztą, tu na tagu masz 2 posty dziennie, na tresless, minoxbeards czy malehairadvice kilkasetpostów dziennie, nie ma co porównywać. Jeżeli myślisz, że to sponsorowane posty koncernów farmaceutycznych to:

@ropemaxxer: Myślę, że nie ma co oszczędzać (chyba że masz naprawdę agresywne łysienie) - zapisz się do dermatologa, oni zwykle będą pytać o próby wątrobowe i hormony (przydatne, gdy bierzesz jakieś leki długo) i dostaniesz recepty. Jak jesteś młody, to koszt może wydawać się spory, potem jest niezauważalny.
Ja biorę pół tabletki co drugi dzień i jak na 30 lat prawie to jestem zadowolony. Wszystkie badania w normie.

A, co do