Wpis z mikrobloga

@ropemaxxer: Finaster kosztuje 10 zł + recepta online na dwie paczki 40 zł = 60 zł jedna paczka ma 30 tabletek 5mg jak podzielisz na 4 części to Ci wychodzi 240 tabletek po 1.25mg za 60 zł jak bierzesz jedna dziennie to wychodzi gdzieś z 7.5 zł na miesiąc
  • Odpowiedz
@Abcdef90: biore dwa lata i w połączeniu z minoxem minimalny odrost i teraz linia włosów się mniej więcej ustabilizowała.
Uprawiam trójbojarstwo i nie zauważyłem jakiegoś negatywnego wpływu na moje treningi, prędzej pozytywny bo jakby nie patrzeć jest dzięki temu więcej teścia. Sylwetkowo również 0 problemów mam forme jak nigdy, brak jakiegokolwiek gino itp, niestety dobrze wyglądam tylko od szyi w dół, ale taki los #gymcel ( ͡° ʖ̯ ͡
  • Odpowiedz
Albo recepta 40 zł na 2 paczki po 90 tabletek (25 zł jedna) wychodzi 90 zł za 720 tabletek po 1.25mg co daje 3,75 zł za miesiąc po jednej tabletce 1.25 dziennie.
  • Odpowiedz
@reevo2: mam receptę od rodzinnego na 1mg, więc szukam czegoś w tej wadze, kiedyś były po 1,49zł myślałem, jeśli nie będzie nic poniżej 10zł to ogarnę sobie receptę na 5mg i będę działał
  • Odpowiedz
@ropemaxxer: Normalnie zbijasz ile się da finem/minoxem jeśli nie jesteś zadowolony wciąż z włosków to zbierasz na przeszczep u turasa który to poprawi i tyle - jest git, dziewczynom się podobasz, sobie się podobasz i do tego nie wyglądasz jak łysy patus z audi pod silka jak @Towarzysz_Pawulon
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@reevo2: @ropemaxxer: xD cope-ujcie dalej, że jakiekolwiek zakola powyżej norwood 2 umożliwiają dobry wygląd, u każdej dziewczyny wywołują tylko obrzydzenie i tworzą obraz słabego sojaka

, sobie się podobasz i do tego nie wyglądasz jak łysy patus z audi pod silka jak


Akurat ja mam NW 2, mimo wszystko wiem jak #!$%@? to wygląda, więc co 5, dni golę boki głowy na zero
  • Odpowiedz