Wpis z mikrobloga

Mam ogólnie gronkowca złocistego w zatokach i przez to cały czas obrzęki, problemy z oddychaniem, stan zapalny.
Do tego aktualnie mnie złapało przeziębienie i jest jeszcze gorzej. Akurat się złożyło że w domu odkryłem że mamy srebro koloidalne 25 ppm niejonowane czy coś takiego. Pomyślałem czy nie rozrobić sobie 1 ml z wodą i wlać do nosa, potrzymać z 3 minuty. Słyszałem od niektórych że mocno pomaga, ktoś praktykuje takie coś?

#zdrowie #zatoki #medycyna #pytanie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@msea940: mialem gronkowca zlocistego w nosie i gardle.
Pobrali mi wymaz moich bakterii i potem hodowali je chyba 3 tygodnie czy cos takiego. I na podstawie tego, zrobili mi szczepionke czy cos przeciwko mojemu gronkowcowi. Przez kilka tygodni przyjmowalem po 2-3 zastrzyki w tygodniu.
O ile pamietam, to sie nazywalo "autoszczepionka" bo robili to w oparciu o moj wymaz.

Moglem poprzedstawiac troche rzeczy, bo mialem to robione jak bylem maly,
  • Odpowiedz
@Kazadum: Okej, dzięki Ci bardzo. Popróbuje kilka tygodni jakimiś sposobami naturalnymi jakieś napary miód z goździkami czy płukania i jak nie zadziała to ogarne temat bardziej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@msea940: Ja robię sam mocniejsze srebro i dodaję parę kropli perchydrolu. Ale to do stosowania zewnętrznego. A o dobrych skutkach leczenia gronkowca słyszałem na wykładzie z apiterapi i stosowaniu nalewki propolisowej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@msea940: Pozbyłem się łupierzu, który miałem 30 lat oraz z dmso na rwę kulszową. No i jak w kwiatach doniczkowych pojawia się pleśń to wystarczy raz prysnąć i po sprawie.
  • Odpowiedz
@msea940: Ja używam atomizera i tak 3-5 psiknięcia na włosy 2-3 razy w tygodniu i mam święty spokój( ͡° ͜ʖ ͡°)
A jak szukasz czegoś skuteczniejszego to Invex ma srebro monojonowe:
  • Odpowiedz