Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie odczuwam potrzeby uprawiania seksu z penetracją - wystarczy mi przytulanie, masaż, pocałunki, #petting i wzajemna #masturbacja, lubię też s--s oralny w moją stronę (o ile partnerka ma ochotę, w zabezpieczeniu lub bez). Duże plusy tego podejścia to minimalizacja ryzyka związanego z ciążą i chorobami wenerycznymi, partnerka nie musi także stosować #antykoncepcja hormonalna.

Mam 29 lat i jestem 6/10. Dodatkowo cenię miłe, wartościowe rozmowy i wspólne spędzanie czasu.

1. W jaki sposób powinienem podejść do poznawania sympatycznych #rozowepaski na takie układy, zbliżone do #ons i #fwb?
2. Jak powinienem komunikować swoje seksualne preferencje, aby nie wyjść na dziwaka?
3. Czy rezygnacja z seksu z penetracją powinna mi ułatwić poznawanie kobiet? Wyobrażam sobie, że kobiety są znacznie chętniejsze do seksu penetracyjnego z facetami 7-10/10, ponieważ ewolucyjnie kojarzy im się to z możliwością potencjalnego zapłodnienia przez samca o najlepszych genach.

#pytanie #s--s #zwiazki #tinder #randki #randkujzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #625343912a62265c75469fdd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Nie odczuwam potrzeby uprawiania se...

źródło: comment_1649675017F7zvHwYbTLdcq3qAVcWD1W.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sliti666 no nie wiem ja jestem babą i jednak lubię mieć kutasa w sobie i jest mi wtedy najlepiej no ale co kto lubi xD jeżeli znajdziesz jakaś co wystarczy jej w------r albo palce to spoko ale łatwo nie będzie xD
  • Odpowiedz
@sliti666 to ja np nie lubię minety jakoś mnie to nie jara ale podobnie jak Ty lubię sprawiać przyjemność facetowi. Szczerze to myślałam kiedyś o czymś podobnym. Relacja z seksem ale tylko na początku bo z czasem wiadomo potem się już nie chcę niektórym w tym mi.
  • Odpowiedz