Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Elo ziomki, w naszym zakładzie #logistyka #rzeszow szykuje się chłop do wylotu bo jest średni i szefo mówi, że kilku miesięcy z nim sobie nie wyobraża. Tu jest długa historia z nim xD A że roboty będzie po nim w pisdu to już się rozglądamy za zastępstwem żeby nam produkcja nie stanęła xDD

Generalnie będziemy szukać różnych osób i obowiązki w sumie do ustalenia bo po doświadczeniach z tym gościem to dużo trzeba przeorganizować. Także będzie dość duża elastyczność tutaj raczej. Widełki to 5-7k brutto uop od razu, z tym że wystarczy być kumatym i szybko się uczyć no i ten ok. rok doświadczenia na podobnym stanowisku minimum. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Także #rzeszow może #przemysl ogółem #podkarpacie piszcie tutaj anonimowo na priv i będziemy kombinować coś przed oficjalną rekrutacją!
#praca #pracbaza #logistyka #produkcja raczej nie #januszeks ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6251949f12e12f55c9e7f944
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 16
OP: @3mortis: @Adriian321: nie zauważyłem braku tego XD

Będziemy szukać logistyków - głównie zaopatrzenie i transport (ale np. planista prod. też spoko).
Ogółem dużo rąk do pracy także każdy ogarnięty z doświadczeniem: produkcja, magazyn, transport - mile widziany :)

W sumie jeśli ktoś kumaty z długim expem na magazynie się pojawi to coś się pomyśli.
Także wystarczy nie być toxic i coś tam znać się na branży :)

Ten