Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@sandal: im więcej czasu, energii poświęciłeś danej idei, tym imho trudniej przyznać ci się do tego, że poświęciłeś czas i energię na totalną bzdurę (trochę jak sunk cost fallacy). Do tego kuce nierzadko przeświadczone sa o tym, że są obudzeni, swiadomi, nie to co ten cały ślepy świat. A tu nagle zonk, trzeba przed samym sobą przyznać, że to Ty żyłeś w matraxie. W przypadku volkiego to są długie lata. To
@MglawicaKraba: No przecież jak sobie przypomne to ja też wykonywałem sztuczki tłumacząc Korwina bo źle go zrozumiano. Pamiętam że takim pierwszym otrzeźwiaczem było podczas jakiejś rozmowy o likwidowaniu państwowych spółek i zastępowaniu prywatnymi (wtedy chodzilo o spoldzielnie mieszkaniowe), zapytałem co ze sprzątaczką która ma już swoje lata ale nie nadąża za młodymi, i ktoś mi powiedział że będzie tyle zakladów że gdzieś ją przyjmą albo pojdzie robic co innego skoro sie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@sandal: ja ostro kucowalem jeszcze za czasów UPR, już wtedy przeszkadzało mi odchylenie "patriotyczne", homofobia, Stasio Michalkiewicz (jeden ze współzałożycieli UPR), ale tłumaczyłem sobie, że gospodarka najważniejsza i w ogóle bylem żywym memem z obrazka poniżej XD. I.. może to słabe pocieszenie, ale jestem z siebie dumny, że nawet będąc głęboko w kucyźmie nigdy sam nie skalałem się rasizmem, homofobią, antysemityzmem. Do czasu zawiązania się Konfederacji, mariażu z nacjonaluchami już dawno
źródło: comment_1649521114CR1NebeD4pfxwLJysDdPX5.jpg
@MglawicaKraba Ja otrzeźwiałem dwoma aspektami. Zainteresowaniem wiedzą naukową i zobaczeniem tym samym że Korwin opowiada same brednie o globalnym ociepleniu, szczepieniach itp.
A drugie to jak poszedłem do pierwszej pracy, gdy zrozumiałem że pracodawcy wcale nie płacili by więcej jakby ich zwolnić z płacenia podatków tylko #!$%@? pracowników jeszcze bardziej.