@Cyprein czy ja wiem. Ja sprzedaje po 1 zł za jajko i już kilka osób mówiło mi że to tanio i powinienem brać trochę więcej. W sumie pszenica zdrożała już ze 40% bo ostatnio płaciłem 170 zł za metr, a jeszcze niedawno była po 110/120 zł. Nawozy zdrożały pięciokrotnie, prąd dla wylęgarni też, gaz do ogrzewania odchowalnikòw i kurników też, pensje ludziom trzeba płacić,, jakieś zmiany w chowie klatkowym.
@Zjem_Ci_nos zdjęcie aż kipi polskością - w tle nasrane bilbordami, jakieś dobudówki, blok typu klocek, budowany pewnie za Gierka, a i miejsce na kapliczkę się znalazło ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Eustachy_goli_pachy po co te nerwy? Piszę poważnie - przy tym wzroście cen niedługo wiejskie jaja będą po 2 zł szuka. Jesteś albo dzieciakiem albo osobą małorozgarniętą jeśli trzeba ci wszystko tłumaczyć. Nikt nie zabrania ci jedzenia przepakowanych starych jajek z dyskontu (norma) czy kupowania ciast pieczonych na zbukach z wylęgarni - sam ci mogę kilka wysłać po inkubacji. Pozdrawiam
@Cyprein: jeśli to jaja od kur biegających " luzem" po podwórku, które jedzą pszenicę (której cena skoczyła w ostatnich miesiącach nawet dwukrotnie w górę) to nie ma dziwu skąd taka cena
Taka ciekawostka: jak byłem mały to pokazali mnie w programie super niania xdd Ogólnie to zbyt wiele nie pamiętam, ale może byliby jacyś chętni do poczytania co sie tam działo xd
Komentarz usunięty przez autora
Nikt nie zabrania ci jedzenia przepakowanych starych jajek z dyskontu (norma) czy kupowania ciast pieczonych na zbukach z wylęgarni - sam ci mogę kilka wysłać po inkubacji. Pozdrawiam