Wpis z mikrobloga

@userrrr: zależy jak bardzo zdesperowany jesteś ty i jak ona. Sam kiedyś taką miałem, gdyby nie była walnięta to pewnie jeszcze byśmy ze sobą byli. Ale trochę jej odwaliło. Różne są historie.
  • Odpowiedz
@userrrr: Facet dla samotnej matki jest zasobem i przedmiotem dlatego że nie ma takiej rzeczy której nie zrobi matka by zapewnić byt dziecku ponieważ technicznie nigdy nie będziecie mieli czasu poznać się tak na prawde bo zawsze będziesz na drugim miejscu w stosunku do dziecka a może i na trzecim po potrzebach matki.
  • Odpowiedz
@mogadishu: No czyli po prostu się z nimi solidaryzujesz, bo zapewne tak samo traktujesz moich kolegów z plci
¯\_(ツ)_/¯ #p0lka ( ͡° ͜ʖ ͡°) pewnie gdyby mokebe pisal to od razu z zaangażowaniem odpiszesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@userrrr:

No czyli po prostu się z nimi solidaryzujesz, bo zapewne tak samo traktujesz moich kolegów z plci

nie, bo nie mam milion par. mając tindera od środy przesunęłam w prawo tylko raz i z tym chłopakiem cały czas piszę. ¯\_(ツ)_/¯

pewnie gdyby mokebe pisal to od razu z zaangażowaniem odpiszesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


ehh wykopki xD macie jakiś kompleks, że ciągle tych mokebe wspominacie? akurat
  • Odpowiedz
@userrrr: Wiesz widziały gały co brały, nie jesteś od tego by rozwiązywać czyjeś problemy i wszystko jest fajnie do momentu gdy stracisz autorytet np bo bombel powie że nie jesteś jego ojcem i wypadasz w tym momencie Żeby zalegitymizować zwiazek z samotną matką musiałbyś natychmiast zrobić jej dziecko
  • Odpowiedz
@mogadishu: Tak było potwierdzam jestem tym chłopakiem, z którym piszesz na tinderze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A no bo to chyba prawda. Jak polki widzą kolorowego to zaraz kisiel w majtkach, a polskimi chlopami gardzicie taki wasz obraz ¯\_(ツ)_/¯ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@userrrr: faktycznie jest jeszcze drugi, ale to on nas zmatchował i się nie odezwał więc niech sobie tak wisi w poczekalni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

polskimi chlopami gardzicie taki wasz obraz


gdybyśmy tylko wiedzieli dlaczego tak jest. a nie, czekaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz