Wpis z mikrobloga

ok. Ale serio to sushi jest tak dobre jak każdy mówi czy zwykle to ludzie jedzą bo jest to egzotyczne że tak to ujmę jedzenie


@NaczelnyAgnostyk: Nie. Jest kompletnie przeciętne - ale, jako że jest drogie w stosunku do tego co oferuje, dodaje konsumującym poczucia "elitarności'.

Wiele razy dałem się już na to naciąć, przekonywany przez fanów sushi, którzy mi mówili "nie smakuje Ci, bo nie jadłeś dobrego sushi". Więc jak
@GaiusBaltar: ja tez jadlem w lokalach i mi nie smakowalo, więc robiłem sobie w domu. Pchalem do srodka to co mi smakuje, więc jakas smażona piers z kurczaka, papryka, ogórek, kumpel raz podrzucil pomysł i posmarowaniu ryzu serkiem almette i komponuje się to kozacko xD
Tez sie lubie wasabi, a od imbiru zbiera mi się na wymioty.
Co do kuchni wloskiej to zgadzam się w 100%, smakuje lepiej.
Nie, po prostu na nic lepszego nie zasługują kredyciarze, po co im opowiadać o rzeczach których nigdy nie doświadcza?


@NieistotneKto: i tak sushi z polskiej knajpy nie dorasta do pięt nawet sushi z marketu w Azji, a gdzie dopiero z knajpy, Odłóż ze 30k żetonów NBP i wyjedźcie sobie z żoną do Azji to nawet nie spluniecie na polskie rolki. Tylko nie #!$%@? sprawy i jak pójdziecie na korean grill to