Wpis z mikrobloga

Przyznam że takie uruchomienie się tego storcha to coś czego bym się nie spodziewał. Skoro się uruchomił to oznacza że Olo trafił z wszystkimi poszlakami i o co na serio chodziło w tym artykule. Kolejny lateks na listę.

Swoją drogą jeśli to jest dziennikarz to ja #!$%@?ę, jaki musi być niski próg wejścia w ten zawód. Wygląda na to że nawet Polskiego nie trzeba znać aby uprawiać taki "zawód".

Plus konotacje z PiSem wiele tłumaczą...

#kononowicz
  • 14
  • Odpowiedz
@Furb: Mediaworker to zajęcie się nazywa. Pełne tego są wszelkie gónwoportale. To taki ekwiwalent srajtaśmy - odrywasz, wycierasz, wywalasz. Kiedyś robiłeś z nabożeństwem, bo to był rarytas - teraz po prostu spuszczasz wodę.
  • Odpowiedz
@Furb: Z drugiej strony sam fakt, że Olgierdano liczył na współpracę z kimś takim sprawia, że tam weszła jakaś gruba odklejka, bo co taki artykuł, napisany przez takiego cymbała miałby zmienić? XDDDDD
  • Odpowiedz
Swoją drogą jeśli to jest dziennikarz to ja #!$%@?ę, jaki musi być niski próg wejścia w ten zawód.


@Furb: chinko-japonka też mianuje się dziennikarzem i co z tego?
  • Odpowiedz
@Zdziszko: Pewnie liczył na to że sam fakt że gościu zna w jakiś sposób uniwersum sprawi że będzie to łatwiej wszystko popchnąć. No ale loteks to loteks.
  • Odpowiedz
@lofix: No w odróżnieniu od rafałka, to pan storch drenuje nasze pieniądze które mu dał pis. rafalek nieudolnie proboje te pieniądze drenowac, a storch po prostu to robii.
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: No dla mnie jednak jako dziennikarz wypadałoby prezentować trochę wyższy poziom niż to co jest w tych sms-ach. #!$%@? jaro lepsze wiadomości pisał niż dziennikarz koszący kasę z naszych.
  • Odpowiedz