Wpis z mikrobloga

Mam taki problem, że potrzebuję kupić prezent w podziękowaniu dla swojego taty. Tata wszystko ma, a jak nie ma, to od razu kupuje, bo go na wszystko stać. Uwielbia markowe ubrania i garnitury, ale ma tego 3 szafy. Drogie alkohole - ma cały barek. Do SPA razem z mamą mają karnety. Zafundować wyjazd też odpada, bo byli już 3 razy w tym roku na urlopie i mają kolejne 6 rezerwacji...
Na prawdę nie mam pomysłu co mu kupić. Tata lubi majsterkować wokół domu i przy roślinach, ale raczej cieszy się z poczucia dbania o swoje, niż z samych prac ogrodniczych, nie jest to jego pasją. Właściwie nie ma pasji ani zainteresowań poza pracą, ale ma też już wszystko co można kupić biznesmenowi: skórzane teczki, torby i aktówki, pokrowce na klucze, telefon, długopisy, wizytowniki itp.

Mamie kupiłam złota biżuterię, bo tego nigdy dość, a też wszystko ma albo co nie ma to sobie zaraz kupuje. Jaki jest odpowiednik takiej rzeczy u mężczyzn XD?

#niebieskiepaski #rozowepaski #pytanie #pytaniedoeksperta #modameska #zakupy
  • 69
@techninja: jego cieszy robienie rzeczy samemu, praca, kupowanie rzeczy, które mu się podobają, chwalenie się przed innymi itp. No taki typowy chłopek roztropek co ciężką pracą doszedł do czegoś. dlatego bardzo ciężko mi coś wymyslić, co będzie lepsze niż drogi alkohol czy perfumy.