Wpis z mikrobloga

Mam taki problem, że potrzebuję kupić prezent w podziękowaniu dla swojego taty. Tata wszystko ma, a jak nie ma, to od razu kupuje, bo go na wszystko stać. Uwielbia markowe ubrania i garnitury, ale ma tego 3 szafy. Drogie alkohole - ma cały barek. Do SPA razem z mamą mają karnety. Zafundować wyjazd też odpada, bo byli już 3 razy w tym roku na urlopie i mają kolejne 6 rezerwacji...
Na prawdę nie mam pomysłu co mu kupić. Tata lubi majsterkować wokół domu i przy roślinach, ale raczej cieszy się z poczucia dbania o swoje, niż z samych prac ogrodniczych, nie jest to jego pasją. Właściwie nie ma pasji ani zainteresowań poza pracą, ale ma też już wszystko co można kupić biznesmenowi: skórzane teczki, torby i aktówki, pokrowce na klucze, telefon, długopisy, wizytowniki itp.

Mamie kupiłam złota biżuterię, bo tego nigdy dość, a też wszystko ma albo co nie ma to sobie zaraz kupuje. Jaki jest odpowiednik takiej rzeczy u mężczyzn XD?

#niebieskiepaski #rozowepaski #pytanie #pytaniedoeksperta #modameska #zakupy
  • 69
@jason_bourne: no mój Tata jest smutną postacią tak szczerze. Długo za dziecka go nie znałam, nie kojarzyłam nawet bo jak wstawałam to on już był w pracy, a jak szłam spac to jeszcze był w pracy. Ale dzięki temu niczego mi nie brakuje, mam aż nadto. Jakiego wyboru - miec czy być - by nie dokonał, żaden nie jest idealny. Ale jest dla mnie wzorem bo będąc chłopem ze wsi osiągnął
@jason_bourne: on raczej ma Aspergera albo coś tego typu. My go kochamy takim jakim jest i wiemy jak się z nim obchodzić,a to, że nie mówi lub nie okazuje miłości jak inni to nie znaczy, że nas nie kocha. Dzięki za miłe słowa :)

@Mortas: jest przewidziany, termin realizacji lato 2025 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Frasiu: poszukamy, chodź czołg i spadochron odpada, bo fleszbeki z
@jatylkozapytac: Pomyśl o czymś czego sam sobie by nie kupił ale nie dlatego, że go nie stać tylko mógłby o tym po prostu nie pomyśleć.

W kontekście takich prezentów fajne są aukcje WOŚP ale ich najwięcej jest w okolicach finału.