Wpis z mikrobloga

Miesiąc temu obiecałem zawołać wszystkich plusujących wpis z rekordowym kursem euro w dniu 7 marca 2022, aby przekonać się jaki będzie za miesiąc (czyli dziś). Ze swoim typem 4,60zł lub niżej byłem dość blisko, a już na pewno bliżej od niektórych wykopków obstawiających kurs w okolicach 5,50zł (XD). Kupione na górce i sprzedane na dołku jak panbuk przykazał? Zapraszam do dyskusji.

https://www.wykop.pl/wpis/64260161/do-wszystkich-wykopowych-ekspertow-od-ekonomii-eur/229900727

#ukraina #wojna #polska #finanse #gospodarka #ekonomia
aei9077 - Miesiąc temu obiecałem zawołać wszystkich plusujących wpis z rekordowym kur...

źródło: comment_1649360396edtHRANTjP6yonuJtcgh5J.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@aei9077: zaplusowalem bo miałem bekę z tej sytuacji :)) wszystkie EUR w firmie sprzedalismy dokładnie po 4.97 :))... Nasza waluta będzie przez dłuższy czas przyspawana do przedziału 4.50-4.60, ale szczerze to życzę nam wejścia do strefy euro.
  • Odpowiedz
@aei9077: Kupione po 4,60, sprzedane jak było po 4,95 (choć nie wszystko). Nie wiem tylko czy mimo wszystko nie lepiej po prostu trzymać część kasy w euro i dolarach, nie oglądając się na kurs ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie wiem tylko czy mimo wszystko nie lepiej po prostu trzymać część kasy w euro i dolarach, nie oglądając się na kurs ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@WaveCreator: też się nad tym zastanawiam
  • Odpowiedz