Wpis z mikrobloga

Podobno Maldini z Massarą mocno idą po Asensio, kontakty od zeszłego lata, odbyło się też już spotkanie z ojcem piłkarza. Co na to kibice Realu? Coś się zmieniło w jego kontekście czy nadal mocno wypychany z klubu? Widziałem na stronie Realu że w ankiecie więcej osób głosowało na przedłużenie z nim kontraktu. W tym sezonie też coś tam gra z tego co widzę.
#acmilan #realmadryt #pilkanozna
  • 25
@jestemmimas: nigdy nie był wypychany z klubu. Przez mental i zerwanie acl nie zrealizował potencjału, obecny sezon jest jego najlepszym w karierze, ale jego sufit w realu do dżoker. Ogólnie jest to taki typowy hiszpański piłkarz, niby bardzo dobry, zwłaszcza technicznie, a jednocześnie zupełnie nijaki
@Arekt: Prawa obrona w Milanie jest dobrze obsadzona, ale jednak prawy skrzydłowy ma w swoich zadaniach asekurację i często to robi. Dlatego te Wasze opinie o zerowym wkładzie w pressing Asensio są niepokojące.

Inna sprawa, że ufam ocenom Maldiniego, bo na razie sprowadzał tylko piłkarzy dobrze przemyślanych i dopasowanych. Jeśli by tu faktycznie chciał kupować, to widocznie ma jakiś pomysł. Ale spokojnie, takich plotek jest mnóstwo i mało które są prawdziwe.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jestemmimas: Kilka lat temu Liverpool był skłonny zapłacić 180mln za Asensio, ale to było jeszcze przed zerwaniem więzadeł. Choć i wtedy była to kwota absolutnie z kosmosu, bo oprócz strzału z dystansu on nie miał i nie ma praktycznie nic, drybling u niego nie istnieje, boi się walki o piłkę, strasznie irytujący piłkarz. Będąc szczerym to od 2/3 lat każdego okienka mam nadzieję, że ktoś się na niego nabierze.

Choć w
@jestemmimas: w Milanie da sobie rade skoro nawet Brahim wyglądał nieźle, niestety straszny regres zaliczył, ale dalej ma dobry strzał z dystansu. Dla Realu też lepiej byłoby gdyby odszedł, o ile uda się zakontraktować Mbappe, bo ciężko na rynku o dobrego prawoskrzydłowego który z miejsca wskoczyłby do składu i byłby gwarantem
@Arekt: Premier League jak najbardziej, nie ma aktualnie w Europie ligi która byłaby się w stanie z nią równać (tam drużyna z 20 miejsca na koniec sezonu dostaje więcej kasy niż mistrz Włoch), ale La Liga nie powiedziałbym żeby aktualnie była jakoś znacznie wyżej poziomem. Atletico, mistrz Hiszpanii w obu meczach z Milanem (który dopiero wychodzi z kryzysu) wyglądało dużo gorzej a w pierwszym meczu wygrali tylko przez indolencję sędziego, w
@jestemmimas:

Atletico, mistrz Hiszpanii w obu meczach z Milanem (który dopiero wychodzi z kryzysu) wyglądało dużo gorzej a w pierwszym meczu wygrali tylko przez indolencję sędziego

ta, tylko atletico przez wiekszosc sezonu jest w kryzysie i nadal nie jest pewniakiem nawet do top4 na koniec sezonu kiedy milan radzi sobie chyba najlepiej we wloszech w tym sezonie a i tak nie potrafili wygrac i nawet zajac top 3 w grupie tylko
@Arekt: Akurat Napoli nie jest faworytem do wygrania ligi i nawet Milan wychodzący z 10 letniego kryzysu jest brany pod uwagę jako pewniejsza drużyna do Scudetto xd Ogólnie nie chce mi się odnosić do Twoich wypowiedzi, bo widzę że chyba sporo mówisz a mało widziałeś, ale niech będzie wyciągnę kilka i się odniosę:

nawet zajac top 3 w grupie tylko sfrajerzeli i pokazali sie prawie najslabiej ze wszystkich druzyn w grupach
@jestemmimas:

nawet zajac top 3 w grupie tylko sfrajerzeli i pokazali sie prawie najslabiej ze wszystkich druzyn w grupach

i co w tym bylo zlego? XD widziales ten dwumecz milanu z liverpoolem? goscie na tle liverpoolu wygladali jak druzyna z 3 ligi a nie ligi mistrzów

zastanawiam się czy w ogóle widziałeś te mecze, polecam obejrzeć skróty chociaż

Ogladam kazdy mecz realu i jesli widziales tam inter jako lepsza druzyna to
@Arekt: A to w sumie dlatego, ze brakuje tam wzmocnień. Większość klubów jest hermetyczna jeśli chodzi o ofensywę, taki Immobile, Berardi, Vlahovic, czy Simeone to TOP5 strzelców ligi, natomiast ma się wrażenie, ze oni w innych ligach nie grali. Być może prócz Vlahovicia który ma 22l żaden inny nie poradziłby sobie w lepszym klubie niż takie United nawet. Kluczowe nazwiska ligi jak Chellini, Dzeko, Handanovic, Bonucci, Vidal, Ibrahimovic, Mertens, to zawodnicy
@jestemmimas: statystki nie odzwierciedlają wyglądu meczu w 100% w obu meczach statystyki są podobne wiec twoje stwierdzenie, ze inter był lepszy jest równie śmieciowe, w 1 meczu jeszcze mógłbym się zgodzić bo tam pamietam, ze w 1 polowe mieli kilka dobrych akcji ale jakoś od 60 minuty to była pełna dominacja Realu i te 1-0 to od tamtego momentu najniższy wymiar kary tak w drugim meczu to wszystko było pod dyktando
@Arekt: Ja pierdykam, najpierw mi mówisz żebym ogarnął statystyki a później że one nie odzwierciedlają przebiegu spotkania XD Takich fikołów to ja się nie spodziewałem, ale niezły jesteś w kreowaniu rzeczywistości pod swoją tezę
@jestemmimas: jakbyś potrafił czytać ze zrozumieniem to bys wiedział, ze mówiłem, ze statystyki to jeden z czynników a nie obraz gry xd, poza tym podałeś same suche staty które dużo nie pokazują bo co z tego, ze drużyna będzie miała duże posiadanie jak nic z tym nie zrobi albo odda dużo celnych strzałów jak wszystkie bramkarz złapie z palcem w dupie, statystyki to jest tylko jakaś pomoc żeby moc lepiej zobrazować
Ogladam kazdy mecz realu i jesli widziales tam inter jako lepsza druzyna to polecam, w samych statystykach Real ich zjadal nie mowiac juz o tym jak ta gra wygladala


@Arekt: Rzeczywiście tak napisałeś (: