Wpis z mikrobloga

Jednym niepotrzebnym zdaniem:

Polish counterpart Mateusz Morawiecki said, “The crimes Russia has committed on close to 300 inhabitants of Bucha and other towns outside Kyiv must be called acts of genocide and be dealt with as such.”


Mateusz Morawiecki spowodował, że większość krajów na świecie poznała się na jego zdolnościach intelektualnych.

Ukraine: As Russia faces ‘genocide’ charge, experts urge caution
https://www.aljazeera.com/news/2022/4/6/ukraine-as-russia-faces-genocide-charge-experts-urge-caution
//
#polska #bekazpisu #chiny #rosja #ukraina #usa #drl #lrl #geopolityka #historia #wojna #wojsko #pieniadze
  • 17
@pansa:

chyba nie było gorszego premiera od tego żyda


tak z brzegu pierwsze co mi przyszo do głowy;

- Ewa Kopacz 22 września 2014-16 listopada 2015
- Włodzimierz Cimoszewicz 7 lutego 1996-31 października 1997
- Waldemar Pawlak - 5 czerwca 1992-10 lipca 1992 (taki super ze rządu nie utworzył) i 26 października 1993-7 marca 1995
- Hanna Suchocka 10 lipca 1992-26 października 1993

Masz racje, same Orły XD
@pansa: dlaczego argumentu o skłócenie ze wszystkimi używają ci,którzy nie są w stanie merytorycznie wytknąć głupstw PiS czy PO? Macie to w skryptach, czy słyszeliście na imieninach u ciotki?
@pansa: Kto chce wyjść z UE? Czy jakikolwiek decyzyjny polityk obtym wspomniał? Bo że strony PiSu, jaki i KO słyszałem zapewnienia, że takiego ruchu nie będzie. Nie liczę konfy, bo dla mnie to zwykłe błazny, nie politycy. Polski Atom to tylko wina PiSu? No tak. PO, PSL, SLD i wszyscy inni dzielnie budowali EJ, już nawet wieźli reaktor, a PiS wszystko zaorał. Z EJ wszystkie partie dały dupy po równo, bo