Wpis z mikrobloga

@niebieskasciana: tinderos albo same się zgłaszają jak są 15k albo 190/morda od 7/10 w górę xd

tak serio to myślę, że jednak rzeczywiście z wiekiem szanse są proporcjonalnie większe przez net niż w środowisku, kwestia też kto ile ma kobiet wokół siebie i czy to duże miasto czy np wieś.
@niebieskasciana: Mam 36 lat. Od 29 roku do teraz, byłem łącznie w trzech stałych związkach.

Pierwszą poznałem w 29 roku życia. Pracowała w zakładzie który mieści się na mojej ulicy. Codziennie o 16 przechodziła przed moim blokiem wracając do domu. Ja siedziałem na schodkach i wygrzewałem się w słońcu. Zobaczyłem ją raz, drugi, spodobała mi się (miała bardzo kształtną dupkę). Podszedłem, zapytałem co robi po pracy, zaprosiłem do chińczyka na frytki.
@niebieskasciana: W barach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na serio to zadaj sobie pytanie co bys chciala zeby ziomek w wolnym czasie z kolegami / Toba i zacznij tam chodzic.

Chcesz zeby spedzal czas w gorach to jedz w gory, chcesz zeby uprawial jakis sport to idz go uprawiac, chcesz zeby czytal ksiazki to sama wiesz co robic ( ͡° ͜ʖ ͡°)