Wpis z mikrobloga

Mam problem z energią. Jestem cały czas senny. Nawet kawa już nie bardzo pomaga. Nawet tego posta mi ciężko napisać i męczy mnie wysiłek żeby to zrobić. Pracuje zdalnie - ale właściwie to w ogóle nie pracuje. Macie może rady jakieś? Badania w normie, cukrzycy raczej nie mam, za to d325 mam na poziomie 14.. ale dopaminy brak. Nie wiem zero energii #zdrowie #produktywnosc #medycyna #motywacja #psychiatria
  • 18
Pracuje zdalnie - ale właściwie to w ogóle nie pracuje


@interpenetrate: akurat to nie nowość, że udawanie pracy męczy dużo bardziej niż sama praca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zdrowie to nie moja bajka, ale D3 wygląda na poziom poniżej dna - wg niektórych lekarzy minimum to 50 tych jednostek, ale to już doprecyzuj z kimś kto ma kwity na doradzanie w tym zakresie.

No i polska klasyka
@interpenetrate: pokaż cukier i insulinę - często 'w normie' to nie znaczy dobrze. B12 masz za nisko - suplementuj metylokobalaminą (jeśli nie jesz mięsa, to suplementuj cały rok). Te widełki to są zakresy referencyjne - uśrednione wyniki badań u ludzi w tym labie. A że większość ma niedobory aktualnie to inna sprawa. Liczą się normy funkcjonalne - dobrze mieć B12 >500. Jaki masz wynik ferrytyny przy takim B12? Następnym razem badając
@moll: nie jakieś zapalenie zatok które powoduje nacisk, napięcie na oczy i jakby inny kąt patrzenia oczu
@Wychwalany:
Mialem #!$%@?ć do laryngologa na zastrzyki czy coś ale nie mogłem się zebrać żeby to ogarnąć
A teraz czuję jakby kawa zaskoczyła. Jakby zniknęło to, umysł ostry jak żyleta ()
Czuję jakby mi pod skórą głowy z przodu mózgu z tyłu mózgu ktoś neurony aktywował, jest takie mrowienie, pieczenie jak przy ćwiczeniach fizycznych jakby ten mięsień od lat nie pracował i nie wykonywał solidnego treningu
@interpenetrate: ja mam to samo z zatokami, mam tez lękowe sprawy i derealizacje i depersonalizacje

Ale ja tez zarlem psychodeliki w przeszlosci, a we wrzesniu stres, niedospanie, niedojedzenie. No i wyszło w ataku skrajnego lęku. Czasami mam wrazenie, ze te zatokowe problemy wyzwolily ten atak, bo u mnie siegaja od polipow nad zebami do zatoki czolowej.