Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
I pomyśleć że ja miałbym walczyć za ten kraj. Gdzie nawet mnie wywalają z ubezpieczenia zdrowotnego bo nie mam roboty ręce opadają. I tak mam kategorię D. I jak będzie trzeba to będę uciekał za granicą mając w dupie ten pseudo-kraj. Ten Pseudo-kraj nic mi nie dał żadnych powodów dla których bym walczył o ten kraj. Prawdziwa polska skończyła się w 1945 roku. Razem z Ellie obmyślamy już plan ucieczki w razie W. Jak już się przekonaliśmy do czego są zdolni Rosjanie to zostanie na wiosce nie wchodzi w grę. Wtedy będzie się liczyć tylko PRZETRWANIE. #przegryw #wojna #rosja #ukraina #polska #wojsko #depresja ##!$%@? #nerwica #przemyslenia #gownowpis
M.....2 - I pomyśleć że ja miałbym walczyć za ten kraj. Gdzie nawet mnie wywalają z u...

źródło: comment_1649242397hsQUcrk0CKnAW88AMspBBl.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@ugabugadojaskini: Ja bym zrobił kategorie wojskowa ze względu na to czy ktoś pracuje i czy nie pracuje choć może pracować.

Pracujący zwolnieni ze służby ponieważ oddają daniny do państwa, niepracujący, nieroby, lenie i neety na front ponieważ niczego nie dają od siebie a tylko żerują na społeczeństwie.
  • Odpowiedz
@Mietek_02: No to wio do roboty a nie narzekanie cały czas jak to źle. A od czegoś trzeba zacząć i zdobyć jakieś doświadczenie bo w ten sposób nigdy nie ogarniesz się. Miłego
  • Odpowiedz