Wpis z mikrobloga

xdddddd


@hekktik: Ogólnie to wystarczy rozwalić opakowanie przy rozpakowywaniu i już nie mogą od razu tego sprzedać.
Zamrożony kapitał, przepakowanie (chyba nie do końca nawet mogą coś takiego zrobić) to wszystko kosztuje.
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: Widząc zidiocenie Polskiej społeczności nie zdziwiłbym się gdyby Polaczki zaczęli pluć na rodaków którzy pracują w Merlinie, tylko za to że mieli czelnośc nie zwolnić się z tej firmy :)
  • Odpowiedz
@Namarin: Przecież po twoim contencie na wypoku widać że stoisz po stronie kacapów więc nie obrażaj Polskiego społeczeństwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pomysł tylko proszę że ci pracownicy to Twoi rodacy a nie żadne onuce, są to bogu ducha winne osoby.


@Jankomiv2: Ale co stracą pracownicy? To że będą mieli więcej pracy?
  • Odpowiedz
Przecież po twoim contencie na wypoku widać że stoisz po stronie kacapów więc nie obrażaj Polskiego społeczeństwa


@Yurakamisa: Kolego, Polskie społeczeństwo samo się obraża, ani ja ani nikt zdrowo myslący a obserwujący to społeczeństwo tego robić nie musi.

Masz może do wynajęcia jakiś magazyn? bo już tych rubli i kopiejek za wpisy nie mam gdzie trzymać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Masz może do wynajęcia jakiś magazyn? bo już tych rubli i kopiejek za wpisy nie mam gdzie trzymać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Namarin: to wymień na złotówki zmieści sie w jednym banknocie
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: Wystarczy, że zwracacie towar jak macie Smarta. Myślicie, że sprzedawcy też mają wysyłki za darmo? około 30% kosztów Smarta jest obecnie przerzuconych na sprzedawców. Najlepiej zamawiać i po prostu nie odbierać paczek, za każdą taką przesyłkę kilka zł sprzedawca jest w plecy. Ewentualnie można robić review bombing i towar zwrócić+wystawić grzecznego negatywa. To boli sprzedawcę bardziej niż nawet te kilka zł. Najlepiej dać 0 gwiazdek, negatywa i nic nie
  • Odpowiedz
#!$%@? swoim rodakom wiecej pracy bo maja czelnosc pracowac dla francuskiej firmy ktora nie potepia wojny na ukrainie, poland strong ha tfu


@czakra_odbytu: Straszne Polak w Pracy musi pracować ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz