Wpis z mikrobloga

Prezent na 90 urodziny babci. No myślę, myślę i nic nie umiem wymyślić (°° Może macie jakieś fajne pomysły wykorzystane w waszej rodzinie? Babcia nie pomaga bo mówi że nic nie chce. Jak to w tym wieku słabo chodzi i słabo widzi. Z ubrań ilekroć kupowałam to nie pasuje bo rozmiar nietypowy a gust nie do spasowania. Nic z alko bo nie może.
#prezent #mirabelkopomusz #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kalm: kurde wydaje mi się że wszystko co ona kupiła sobie kiedyś jest dużo lepszej jakości niż cokolwiek co moge kupić tetaz xD np kapcie ja wymieniam swoje co chwile ona ma nie do zajechania bambosze turbo prl model wyglądające jak nieśmigane
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@oszty: dla babć są 2 opcje:

1. Jakieś gadżety ze zdjęciami wnuków\ prawnuków, np kalendarz ścienny na cały rok, gdzie każdy miesiąc to inne zdjęcie albo jakaś fajna ramka ze zdjęciami

2. Sprzęt do domu, którego babcią używa od 20 lat i nie chce wymienić. U mnie np babcia na 80 dostała nowy tv, bo sama nie chciała wymienic starego kloca.

Ewentualnie zorganizowanie imprezy w lokalu
  • Odpowiedz
@oszty: moi dziadkowie jakiś czas temu postawili sprawę jasno, że prezenty oni lubią wypić i zjeść. Więc na większość okazji dostają kosz z owocami, herbatkami, kawami, słodyczami itd.
  • Odpowiedz
  • 1
@oszty my zrobiliśmy babci grafikę z drzewem genealogicznym i zdjęciami wszystkich dzięki, wnuków i prawnuków. Stoi na honorowym miejscu u babci :) kupione rzeczy nie mają dla niej wartości, ale takie zrobione już tak ;)
  • Odpowiedz
@oszty: A jakiś bardzo delikatny zabieg na twarz lub dłonie u okolicznej kosmetyczki? Tak po prostu, dla relaksu. Ja swoją babcię lvl 75 zabrałam na obie te rzeczy, to jeszcze sobie hennę domówiła w trakcie zabiegu :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@oszty: a może poszukaj czegoś fajnego z okresu jej młodości? My mojej babci znaleźliśmy historyczną gazetę z dnia jej urodzin, poszukaliśmy też banknotów z przeszłości i bardzo jej się to podobało. Poczytaliśmy razem ogłoszenia i kawały, babcia sobie przypomniała co tam kiedyś było w gazetach i co sie na świecie działo. Do tego wielkie dmuchane balony na hel z liczbą urodzin i kosz prezentów typu dobre herbaty, konfitury, słodycze itp.
  • Odpowiedz
@oszty starzy ludzie bardzo lubią słodycze. Na pewno są też takie droższe, których nie znacie, ba, babcia nie zna, a przypadłyby jej do gustu.

Dodatkowo - jeśli babcia lubiła czytać, to może audiobooki? Z jakimś odtwarzaczem. Samotność w mieszkaniu najgorsza. Jeśli pali to może fikuśna zapalniczka albo popielniczka?
  • Odpowiedz