Wpis z mikrobloga

Prezent na 90 urodziny babci. No myślę, myślę i nic nie umiem wymyślić (°° Może macie jakieś fajne pomysły wykorzystane w waszej rodzinie? Babcia nie pomaga bo mówi że nic nie chce. Jak to w tym wieku słabo chodzi i słabo widzi. Z ubrań ilekroć kupowałam to nie pasuje bo rozmiar nietypowy a gust nie do spasowania. Nic z alko bo nie może.
#prezent #mirabelkopomusz #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
  • 101
  • Odpowiedz
  • 1
Niedługo Wielkanoc, w Pepco czy action/tedi są fajne ozdoby wielkanocne kupić do tego koszyk w którym się to da to tego jakiś żel pod prysznic czy np chusta jakas albo szalik, może jakiś fartuszek do kuchni/kapcie? Skoro nie wychodzi z domu to portfela raczej nie proponuję, ale napiszę ()
  • Odpowiedz
@oszty trochę poza tematem, ja bym zaczął robić drzewo genealogiczne przodków Babci, może zdążysz coś odkryć ciekawego, nagrywaj rozmowy z babcią, wypytuj o wszystko, a na prezent może jakiś ładnie oprawione zdjęcie jej rodziców itp. Ogólnie ja bym celował w coś dla niej sentymentalnego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@oszty: A tak serio to przerąbane kupować cokolwiek osobom w tym wieku, swoim to tylko biovitale i jakieś czekoladki z "górnej polki" - na okraglejsze swietowanie to tez wtedy jakies belgijskie czy inne chocolisimo, tym co nie mają problemu z cukrem
  • Odpowiedz