Wpis z mikrobloga

#rosja #ukraina #wojna
niech wyjdę na ruską coś tam, ale wy wykopki chyba też żyjecie w bańce pewnej sprzed kompa.
Oczywiście teraz na świecie zbrodnie popełniają jedynie jakieś kacapskie mordy ze wschodu tylko xD w niczym nie usprawiedliwiam tych szmaciarzy ale popatrzcie sobie na cały świat w ostatnich chociażby 30 latach ( dla feministek, tak kobiety też to robiły w niemieckich obozach, czy chociażby u nas krwawa luna), prawda jest taka niestety, że często jak człowiek dostanie broń, wmówi mu się pewną propagandę, czy chociażby czystą chęć zysku to wychodzi z niego drapieżnik, lata 90te ubiegłego wieku, w środku Europy mieliśmyy sic! obozy koncentracyjne w Jugosławii, kiedyś myślałem, że egzekucji ISIS nakręconych w 4K jak nie wszedłem w bestgore (dziś już chyba zlikwidowana strona) co odwalają gangi w Meksyku albo Brazylijczycy w fawelach. A co do nas to pamiętam co odwalał Pruszków z Wołominem u nas latach 90tych. Prawda jest taka, że człowiek to najgorszy drapieżnik na ziemi. I nie trzeba być kacapem czy innym, chociaż ten bydlak Putin jest za to odpowiedzialny.
Wyobraźcie sobie teraz konflikt ogólnoświatowy i np kibiców angielskich wypuszczonych na front, myślicie, że nie byłoby odwetów w stylu Łupaszki? albo masowych stron jak po stronie Amerykańców czy ruskich na 2 wojnie?
  • 5
@Jim2Lahey: Póki na takie zezwierzęcenie jest zezwolenie, to takie zbrodnie będą miały miejsce. Przecież kacapskie wojsko, gdyby była tam jakakolwiek dyscyplina to do takiej skali mordów, gwałtów by nie dopuściło. Ewentualnie zatuszowaliby temat. Masz rację, człowiek pokazuje ile jest wart w obliczu zagrożenia, lub kiedy dostanie "władzę" nad drugim człowiekiem. Nie dziwi mnie, że głównym tematem w mediach w tym w Polsce stała się Bucza. Doszło tam do tragedii, rzecz dzieje
@asiajasiabasia: nieprawda, to samo się tyczyło Rzeszy i to samo teraz ruskich, Hitler leciał na takich zwycięstwach, że wszyscy uwierzyli wtedy w tysiącletnią Rzeszę, Putin jedzie na atomowkach, róbcie sobie co chcecie nam i tak nic nie zrobi, bo (cytuje niedokładnie ale on albo któryś od nich to powiedział) jeśli Rosja miała by przestać istnieć, to świat bez niej nie ma też po co istnieć.
@Beefandfish tu nie chodzi o zgodę,
tu nie chodzi o zgodę, ale o to, że na całym świecie w tym momencie się takie rzeczy dzieją, to co się odpierda... w Korei PŁn. to nawet nie wiem czy jeszcze za mojego życia wyjdzie na jaw


@Jim2Lahey: Może wyjdzie, może już wychodzi ale nie jest to temat, który będzie grzany. Nie dotyczy on bezpośrednio naszej cywilizacji więc wszyscy to mają w dupie.