Wpis z mikrobloga

@TheKrecik12: A wystarczyłoby, żeby wyskrobki zrozumiały, że nie ma narodów kryształowych, nie ma też do gruntu złych. Dodatkowo byłoby całkiem dobrze by liżący ukraiński odbyt skumali, że pisanie o rzezi wołyńskiej nie usprawiedliwia w żadnym stopniu kacapskich zbrodni oraz by ci, którzy chcą relatywizować mordy na ukraińskich cywilach banderofilią wywalili się na swój głupi ryj
  • Odpowiedz
@Stallion45: Byłoby dobrze jakby kacapskie szurki wreszcie zrozumiały, ze wyciąganie dzisiaj zbrodni Wołyńskich to bezpośrednie wspieranie onuckiej propagandy która w zaden sposób nie jest korzystna dla naszego kraju. Ale co wy, płaskoziemcy możecie o tym wiedzieć? Najważniejsze ze ruble wpadły wam na konto
  • Odpowiedz
@jankes83: No i jest pierwszy który się zesrał. Ja nic nie wyciągam, ja tylko nie chcę niczego zamiatać pod dywan. Bo ta zamordowana i zgwałcona przez kacapów trzylatka nie powoduje magicznie, że zapomnimy o upowcach nadziewających takie same dzieci na widły i w drugą stronę UPOwcy i ukraińscy nacjonaliści nie są w najmniejszym stopniu pretekstem do tego co #!$%@? putinowska Rosja
  • Odpowiedz