Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mogę iść mieszkanie i płacić ponad 2k co miesiąc za sam wynajem przy moich zarobkach 4-4,5k i dojeżdżać do pracy ok 50km w obie strony do pracy albo dalej mieszkać z patologicznym ojczymem,który gnębi od lat psychicznie i dojeżdżać ok 20km w obie strony dziennie do tej samej pracy.
Po kilku latach nieleczonej depresji i stanów lekowych muszę podjąć leczenie u psychiatry,bo totalnie nie wyrabiam i dojdzie do tragedii
Jeśli nadal będę tu mieszkał,to terapia lekowa nie ma sensu…
Z rodziną matki jestem skłócony i nie chce od nich pomocy.bo nie szanują ani nie akceptują niewierzących.
Mam 21 lat i nie wiem co mam robić teraz…uciekać czy dalej mieszkać z nim i dawać się wykańczać i płacić mu co miesiąc 1k czy uciekać
W promieniu 30km ode mnie nie ma mieszkań a jak są to na palcach jednej ręki policzyć i nieumeblowane i dużo powyżej 2k za sam czynsz i są to małe mieszkania…
Jestem załamany i nie wiem co mam teraz zrobić
Do 10tego muszę się wyprowadzić z domu
Mama mnie nie przyjmie,bo cudem jej się udało znaleźć pokoj na wynajem…
Nie mam nic przeciwko nim,ale przez tan napływ uchoców nie można nawet teraz znaleźć mieszkań jak się bardzo potrzebuje…

#incelmirkuje #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #624b1033d6fcd8e3193a25e0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 3
  • Odpowiedz