Wpis z mikrobloga

Victor Orban, 03.04.2022:

Bruksela i Prezydent Ukrainy są naszymi przeciwnikami.


Zbigniew Ziobro, 03.04.2022:

Trzymam kciuki za wygraną Fideszu.


Mateusz Morawiecki, 04.04.2022:

Nie rozumiecie Orbana, on nie robi nic złego, to Niemcy są wszystkiemu winne.


Witold Waszczykowski, 04.04.2022:

Mam nadzieję na kontynuację sojuszu z LePen, Salvinim i Orbanem


---

Maski opadają PiS-owcom. Miesiąc wytrzymali bez okazywania ciągot do putinizacji i polexitu. A co niektóre wykopki zaczynały już klaskać uszami na "przemianę i rigcz PiS" xD.

#bekazpisu #tvpis #wojna #ukraina #rosja
  • 17
@Disegno:
Victor Orban 03.04.2022:

"We will remember this victory until the end of our lives because we had to fight against a huge amount of opponents: the local left wing, the international left wing all around, bureaucrats of Brussels, all the money and institutions of the Soros empire, the international mainstream media and the Ukrainian president too. We never had so many opponents at the same time," he told supporters in
Morawiecki twierdzi, że Orban jest za nowymi sankcjami na rosję (nie uwzględniając węglowodorów), a blokującym jest obecnie Scholz


@dziacha: przecież to sankcję na gaz i ropę są najdotkliwsze. Zresztą jeśli Morawiecki twierdzi, że Orban jest za sankcjami to tak musi być ( ͡° ͜ʖ ͡°) biedny Orban, Niemcy nie pozwalają mu postawić się Rosji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Disegno przestańcie już #!$%@? straszyć tym polexitem. Do tego jest potrzebne referendum większościowe. Zrozum, że takie strasznie i podziały są dobre dla ruskich. Ps. Dobry wpis, bo szczerze nie słyszałem co te pysiory gadały.
@Disegno: ja wiem, ze taka unia nie moze sobie ot #!$%@? focha, ale kurdebele, jakim #!$%@? ludzie u szczytu wladzy z takimi pogladami moga dalej zupelnie bezkarnie (komentarze politykow to nie kara) prowadzic panstwo i dzialac na przekor idei unii.
Nawet nie konkretnie Unii Europejskiej, ale w ogole. Do #!$%@?, ja tak nie kleje jak dziala i nie dziala wielonarodowa polityka, ze hej. Wydaje sie dziwna, rozwarstwiona i sztuczna do granic
Kiedy pojawiają się dane na o poparciu putina na poziomie 60% i więcej, wszyscy kręcą głowami, nie mogąc pojąć jak ruski naród może być tak #!$%@?. Jednocześnie w mojej Polsce, gdzie jest (jeszcze) wolny dostęp do informacji i jak by się mogło wydawać europejskie społeczeństwo z otwartym myśleniem, PIS ma 35%, poparcia. To jest przerażające.
@Disegno:
@Disegno: O tym dawno piszę że ten cały antyputinizm Pisuarian to jedna wielka szopka. Partia kameleon. Najśmieszniejsze jest to że przez miłośników teorii spiskowych PIS to zło ponieważ są partią proszczepionkową i antyputinowską a Putin to przecież mesjasz czy tam inny antychryst. Kiedyś ich zgubi wspieranie kolegów zgredka.