Wpis z mikrobloga

Wizyta w urzędzie taka jest:
Minuta wykładu o tym że przyjmują tylko tych umówionych telefonicznie i że już na tę godzinę jest zapisany człowiek i co ja sobie myślę że przyjdę o tak o i bez kolejki a ludzie będą czekać (mimo tego że nikogo nie było na korytarzu jak wchodziłem)
5s podanie mi druku bo nie mogę ściągnąć z neta bo strona ich nie działa żebym w domu uzupełnił i jutro przyszedł z wypełnionym
#!$%@? dobrzy oni są w tych urzędach xD
  • 3
@masiakla: jak covid był to najpierw wprowadzili że dokumenty wrzucasz do takiej urny i se idziesz, oni robią ile tam trzeba i dzwonią że zrobione, szedłeś do urzędu, zgłaszałeś że jesteś i ktoś wynosił i kurde zero kolejek zero czekania no fantastycznie to działało. To później zrobili że normalnie będą przyjmować tylko trzeba się umawiać na datę i godzinę. U mnie jest małe miasto, w wydziale komunikacji zawsze jak zaszedłeś to
@bArrek: to zależy od urzędu. ja byłem w wydziale komunikacji miesiąc temu w starostwie w koszalinie i przyjęli mnie bez kolejki. nie miałem pojęcia, że trzeba się umawiać, nie mieszkam w polsce ponad dekadę a u mnie takie rzeczy załatwia się online w większości. zobacz może przez epuap możesz to co chcesz załatwić, z moich doświadczeń działa to lepiej i u mnie w gminie wolą by tego używać, a mi najlepiej