Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jak to jest że oglądam demonidias czy innych. Oni mając 90lvl jak ja mają wszystko, zbroje, popioły, bronie.

Ja na tym lvl mam #!$%@? w porównaniu z nimi. Czyli sporo ominąłem. Ja mam 30h a oni po 90h gry.

Czy oni w ciula lecą czy giną na potęgę a udostępniają tylko to co się uda?

Bo to jest niemożliwe.

#eldenring
  • 15
to jest niemożliwe


@Qontrol: open world Mireczku, większość rzeczy zwyczajnie leży do podniesienia, jak wiesz gdzie co jest to idziesz w endgejm na SL1 i zasadniczo nie musisz nawet ulepszać broni, każdego bossa idzie załatwić jakimś sposobem, mało kto streamuje normalnie, większość z nich zna już grę na wylot, a Ty sobie graj swoim tempem i eksploruj, jak będziesz kiedyś grał drugi raz to sam pójdziesz na skróty w wielu miejscach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tarkaz: Jak ja mam 4k godzin łącznie w DS2 i DS3 i przeszedłem te gry po 10x jedna postacią a mam ich z 20 xD

Tragedia, aż źle się to zaczyna oglądać.
@Qontrol: no to jest niewymierne w tym przypadku, w ER progres jest nieliniowy, nie musisz mocno levelować, żeby wejść w endgejm, ale też możesz szybko wbić wysoki level i nie zrobić większego progresu ¯\_(ツ)_/¯ z tego co piszesz wynika, że streamer nie szedł w level tylko wbił to co mu potrzebne i eksplorował za itemkami
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaczek93: taki Sarge lub kondzio.

Niby pierwszy raz grają w to a wiedzą gdzie co szukać. Jak pokonać, jak używać nowe rzeczy itp. poradniki na bank
@Qontrol: Raczej wielu ciśnie z poradnikami. Jak był w DSIII ten gigant, to była za nim broń, której umiejętnością specjalną brało się go na 2 hity, to sam widziałem jutubera, który udawał, że o tym nie wiedział i zupełnie przez przypadek pobiegł po tę broń, zupełnie przez przypadek ją wyekwipował (podobno z ciekawości) i równie przypadkowo użył tej umiejętności na bossie xD
@Qontrol: Nie wiem jak robią inni, ale ja pokazuję wszystkie śmierci oraz liżę wszystkie ściany na odcinkach. Niestety to nie wystarcza i wiele razy powracam do wcześniejszych lokacji z uwagi na komentarze widzów. Sam odkrywam sporo, ale przez te dziesiątki godzin gry, to sporo by się uzbierało rzeczy pominiętych. Stosunkowo sporo rzeczy możesz zdobyć z lokacji pobocznych lub samych questów, które często są łatwe do przegapienia. W sumie, to w każdym