Wpis z mikrobloga

Okej bo już nie ogarniam kompletnie, za dużo xiaomi ma tych telefonów. Doradziłby mi ktoś telefon okolice 1000-1100 dla dziadka? Wymagania duży ekran oraz dobry aparat plus bateria, najlepiej redmi bo znajoma ma redmi note 9 i według dziadka jest prosty w obsłudze...

Sam myślałem o Redmi note 11s bo niby lepsza kamera niż podstawowa 11. Ale potem zobaczyłem note 9 pro oraz T w tej samej cenie a na papierze lepszy ale już 2 lata mają, no i jeszcze w x-kom mają na fajnej promocji redmi note 10 5g. I zupełnie nie mam pojęcia co polecić. Sam mam redmi note 5 pro #jeszczedobry i nie śledziłem rynku telefonów.
#xiaomi #telefony #smartfon #xiaomi #android #smartphone
  • 8
@prostymysliciel: mi10T to jednak mocno ponad budżet, chyba wtedy już o jakimś nordzie można myśleć, a oneplus mocniej ufam.
@cacum3: Tylko na allegro jest nie wiadomo jaki kraj pochodzenia. Plus znowu inna nakładka, teraz dziadek ma jakiegoś huawei, i mimo używania trybu prostego to dla niego za trudne, u znajomej to wszystko łatwiej działa...
@PurpleHaze: Wiem coś o tym, właśnie dlatego się tak obawiam tego 9t/pro. Rok różnicy w przypadku 10/11 to już aż taki problem nie jest. Pewnie się weźmie tego 11 bo już świeżej się nie da ( ͡° ͜ʖ ͡°)