Wpis z mikrobloga

  • 0
Polakom plujesz prosto w morde a oni itak powiedzą że deszcz pada. Polską sir fajnie rządzi. Brak żadnej odpowiedzialności urzędniczej.
  • Odpowiedz
Rozumiem, że jest to śmieszne bo starszy pan robi z siebie pośmiewisko mimo pełnionej funkcji. Niestety mnie to nie śmieszy tylko czuję się załamany tym co się dzieje. Jak to możliwe, że ktoś taki jest odpowiedzialny za radę polityki pieniężnej. Nie wiem jak to się stało, że przywykliśmy do takiego standardu wysokiego użytkownika państwowego.

@nbzwdsdzbcps No to moje gratulacje, że jeszcze ciebie to nie śmieszy. To jest kolejny etap gdzie człowiek
  • Odpowiedz
Te flagi za Glapą powinny obracać się jak wokół własnej osi. Dodałoby to adekwatnego nastroju do całej sytuacji.

+: Bambooyeah, PfefferWerfer


@TheMoonTheMoon: to jest najlepszy komentarz jaki widziałem w tym roku na wykopie
  • Odpowiedz
  • 0
@mickpl ja i inne JASZCZOMBY tak dobrze zrobiliśmy, że nasze psy śpią już w łóżkach prezydenckich!
I jest super i lepiej byc nie może.
  • Odpowiedz
Rozumiem, że jest to śmieszne bo starszy pan robi z siebie pośmiewisko mimo pełnionej funkcji. Niestety mnie to nie śmieszy tylko czuję się załamany tym co się dzieje. Jak to możliwe, że ktoś taki jest odpowiedzialny za radę polityki pieniężnej. Nie wiem jak to się stało, że przywykliśmy do takiego standardu wysokiego użytkownika państwowego.


@nbzwdsdzbcps: @ipkis123: Oj nie przesadzaj jak masz kredyt to tylko dzięki temu idiocie tak
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice bullshit takie gadanie.
Ludzie kupowali bo byli w takim wieku, gdzie takie zapotrzebowanie zaistniało - ślub, dzieci albo stabilność finansowa.
Jakbym był 10 lat starszy, to też pewnie miałbym już mieszkanie od co najmniej 10 lat.
  • Odpowiedz
@Doktor_Proton: Ale mnie kompletnie nie zrozumiałeś. Nie mówię że ktoś kupił dzięki niskim stopom.
Twierdzę że byłyby wysokie dużo wcześniej i obecnie wyższe niż są więc byliby bardziej w plecy gdyby glapa nie był takim baranem.
Za to inflacja byłaby kilka procent niższa.
  • Odpowiedz