Wpis z mikrobloga

@mickpl: jednak znaczenie jest, bo jak Glapiński znowu zacznie obniżać, to znowu nieruchomości znacznie w górę. Także aż tak to bym się nie rozpędzał ;D
  • Odpowiedz
@mickpl: Rozumiem, że jest to śmieszne bo starszy pan robi z siebie pośmiewisko mimo pełnionej funkcji. Niestety mnie to nie śmieszy tylko czuję się załamany tym co się dzieje. Jak to możliwe, że ktoś taki jest odpowiedzialny za radę polityki pieniężnej. Nie wiem jak to się stało, że przywykliśmy do takiego standardu wysokiego użytkownika państwowego.
  • Odpowiedz
@nbzwdsdzbcps: Widzisz tylko wierzchołek, na którym siedzi Glapa. Jest gorzej. XD Np. pierwszym prezesem NBP, prawą ręką Glapy, jest laska, która była pracownikiem katedry Glapy w SGH i zna się jeszcze mniej, ale teraz robi w polityce monetarnej Polski.
  • Odpowiedz
@mickpl: masz może link do wideo, w którym mówi, że przegoniliśmy gospodarczo jakiś kraj, co prawda dlatego, że spadł ale przegoniliśmy xD? Chcę pokazać tacie
  • Odpowiedz
Ostatnio oglądałem reżimówkę i padło tam zdanie że dobrze radzi sobie na tym stanowisku i rekomendują jego reelekcję (σ ͜ʖσ)............XD
  • Odpowiedz