Wpis z mikrobloga

@SilentMouse_: bańka jak banka mnie najbardziej smieszy hipokryzja poniektórych osob, bo z jednej strony wielcy wyznawcy blackpila (ktory badz co badz jest zbiorem jakis tam faktów) wypisuja potem #!$%@? o tym jak to rewolucja seksualna zniszczyła rynek matrymonialny. A prawda jest taka ze oni wcale sie nie różnią od tych kobiet którymi gardza bo sami maja zawyzone wymagania wzgledem tego co sami oferuja
@Waffenfarbe: a to problem kobiet, że mężczyźni ruchają co popadnie, nawet taką padake? Chciałbyś, żeby jeszcze panie niszczyły naszą pulę genetyczną robiąc to z ułomami?

Po co mają się rodzić kolejne zdeformowane dzieci, kolejni brzydale, osoby ze skłonnością do otyłości, karłowatością, głupi i niezaradni?
@xVolR:

no, tylko że chłop wtedy zostanie najprawdopodobniej sam, a laska nawet z daunem będzie mieć 10 innych do wyboru xD


No to już inny problem, ale wciąż nie zabiera prawa do odmowy.

@yhbgrobdoivbvwamsv:

O chłopie, to przyjedz na zachod i powiedz ze nie chcesz się umawiać z osobami trans xD


No i właśnie tu wchodzi kwestia nie bycia bucem - jeśli żadna osoba trans nie jest mną zainteresowana w
@AdamKarolczak02137: ano niczym się nie różnią. Ale bardziej boli mnie szufladkowanie przez nich ludzi. Mam tu na myśli nie tylko kobiet ale i mężczyzn. Sami niszczą swój pogląd na świat. A prawda jest taka że ludzie są tak różni i owszem zdarzają się patologie ale też i są wyjątki. Plus hipokryzja, która się tak kierują ponieważ są często toksyczni i nie zauważają nawet tego że ktoś odnosi się do nich z