Wpis z mikrobloga

Ja to widze tak gdy czytam, ktory mecz jest dla nas najwazniejszy ( )

Najwazniejszy mecz dla nas to ten z Meksykiem. Potem najwazniejszy z Arabia. Na koniec juz ten najbardziej najwazniejszy z Argentyna ( ͡º ͜ʖ͡º)

Porazka z Meksykiem, wygrana z Saudyjczykami, remis z Argentyna. Konczymy na 3 miejscu w grupie z 4 pkt... obym sie mylil i nasi awansowali dalej ale i tak sie ciesze, ze w ogole bedziemy na tym turnieju i jest ten fajny klimacik mistrzostw, nie to co w 2010 i 2014. Chcialbym by mecz z Argentyna byl o stawke, wiec wystarczy wygrac z Saudyjczykami wysoko.
#mecz #reprezentacja #pilkanozna
  • 7
@Braand 7 punktów na luzie. A i 9 jest możliwe. Jeden punkt też co prawda wchodzi w rachubę.

Myślę, że wygramy tę grupę, ku rozgoryczeniu Argentyny trafiającej przez to później na Francję, a my na luzaku, z Tunezja i cyk, ćwierćfinaly.
@rbk17
Tak, Meksyk jest moim zdaniem obecnie gorszy od Szwecji. Przez ostatni rok zaliczyli duży zjazd formy.
Możemy ich rozbić zwłaszcza szybkimi skrzydłami i gdybym był czesiem to bym wystawił Szymańskiego i Kuna naraz, zamieniających się pozycjami, żeby meksykańscy obrońcy nie wiedzieli co się dzieje. Do tego na lewej obronie lewonoznego obrońcę do szybszego posyłania piłek bokiem, Kamińskiego może albo Kiwiora i mamy wygraną 4:1.
@dzikireks: no a co z już regularnie słabą formą Polaków na mundialach, co zawsze biegają bardzo ociężale? Widziałem to 3 razy w 2002, 2006 oraz 2018, zawsze było tak samo. Dlaczego teraz miałoby być inaczej - jest inny fizjoterapeuta?
@rbk17
To chyba nie wina fizjo, ale zarzynania Polaków przed meczami. Taka była myśl trenerska.
Michniewicz mniejsza uwagę przykłada do obciążenia, a większa do taktyki, więc tym razem powinno być lepiej.
Jedynie bym się bał meczu z Saudami, bo gramy w samo południe w afrykańskim żarze z nieba. Mam nadzieję, że to nie zabije naszej gry.