Wpis z mikrobloga

Zaraz będzie drama Polki vs Ukrainki na tiktoku XD Powstał trend "моя самооцінка когда я увидела польских девушек"czyli po polsku "moja samoocena, gdy zobaczyłam polskie dziewczyny" i Ukrainki wstawiają filmy jakie to piękne nie są w porównaniu z Polkami XD Idę spać za dużo na dzisiaj intenetu
#ukraina
Konigstiger44 - Zaraz będzie drama Polki vs Ukrainki na tiktoku XD Powstał trend "моя...

źródło: comment_1648855501dk2FkzFZFATr2xIyukYoUh.jpg

Pobierz
  • 67
Zaraz będzie drama Polki vs Ukrainki na tiktoku XD Powstał trend "моя самооцінка когда я увидела польских девушек"czyli po polsku "moja samoocena, gdy zobaczyłam polskie dziewczyny" i Ukrainki wstawiają filmy jakie to piękne nie są w porównaniu z Polkami XD


@Konigstiger44: gurageny nie dają o sobie zapomnieć xD
@DunningKruger: Ja bym się nie zdziwił jakby to była kolejna zarzutka czanersów xD
Przygłupawe wykopki oczywiście będą sobie tłumaczyć że to jakiś ruski troll, akcja specjalna etc, a to najzwyczajniej w świecie ktoś zrobił pewnie zarzutkę dla jaj którą polki i ukrainki zaraz podłapią i będzie inba xD
Ruskie trole coraz sprytniejsze XD


@Konigstiger44: A jak było na początku pandemii? Trole jechały po kobietach, lewicy i covidianach żeby zebrać grupę wsparcia wśród wykopków, ostatecznie zebrały się "czarmanderki" które na początku mocno wspierały ruskie onuce w szkalowaniu Ukrainy i gdy im wypominano że to robili tłumaczyli się "ale można nie brać śmiercionki i jednocześnie popierać Ukrainę, wiesz?" tylko umykało im to że to właśnie czarmander był symbolem ruskiej onucy. I
@hamuj_sie_hamuj_sie: XD dawaj, wrzucaj te komentarze wszystkich Polek. Zobaczymy jak się nie lubią. XD Osobiście znam parę Ukrainek, które normalnie kolegują się z Polkami, ale wam już tak mózgi wyżarło, że nie ma ratunku. No, albo jesteś ruską śmierdzącą skarpetą, to też jedna z opcji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Konigstiger44: Pracuję z Ukrainą i to wszystko jest strasznie proste. Ukraina ma strasznie niska samoocenę, przez co ubierają się w drogie markowe ciuchy, kobiety walą tony makijażu żeby się pokazać jacy to oni są fajni światowi i ładni. Wiedzą chyba że cały świat myśli że Ukraina to zadupie, więc muszą się "Pokazać", tak samo działa ten trend chęć pokazania się oczywiście w tonie makijażu aby podwyższyć sobie samoocenę. Imo ten trend